Головна > Про нас

Розташований у високотехнологічних під проводом центру Шеньчжень, Fireflier, як виробник, мета на адресу clear необхідно бізнес-партнерів у глобальної збільшити їх конкурентоспроможності, рентабельності та загального успіху в області освітлення з 2010 року. Як екологічно свідомих компанія ми прагнемо, щоб збалансувати екологічні переваги з ведення бізнесу.


Різні з більшість виробників світлодіодні в Китаї, Fireflier не тільки на фабрику з виробництва лише громадські моделі, але реальна виробника, який має 80% продукції запатентованої конструкції. Більшість наших виробів з 5 років гарантії та DLC UL ETL Саа CE ROHS сертифіковані. Ми надаємо широкий спектр світлодіодні ліхтарі, включаючи високий бухти світлодіодні під керівництвом тунель світло під керівництвом полога світла, під керівництвом світло повені, під керівництвом панелей, під керівництвом tri-proof вогні і т. д.


Наша фабрика охоплює 6000 квадратних метрів лінії з виробництва, з більш ніж 200 відмінні та досвідчені інженери світлодіодні і співробітників. Наші Світлодіодного освітлення випадку департамент, QC відділення, відділення логістика і світлодіодні освітлення застосування відділення гарантує наш продукт Світлодіодних з високої якості і останню дизайн. Завод має багато автоматичні та напівавтоматичні лінії, такі як die пакувальна машина, штампування машина фрезерний верстат punch машина, упаковка, монтаж, тестування, старіння і т. д., суворо здійснюють ISO9001 міжнародної системи якості сертифікації і ISO14001 міжнародному середовищі системі сертифікації.


Китай, особливо Шеньчжень була глобальна головного заводу бази для продуктів освітлення, особливо СВІТЛОДІОДНЕ освітлення. У той час як, як швидкий розвиток під проводом ринку, все більше і більше ділових людей до цього поля для того, щоб отримати великий прибуток. Що призводить до дуже хаотичний постачальника середовища. Просто в Шеньчжені є andgt; 5000 компаній, які виробляють і торгівлі привів вироби светотехничні з дуже інший якісний рівень.


Базуючись на поданій вище, мета Fireflier виробляти право на продукт з кращі ціни, необхідний для нашого клієнта в цьому складне освітлення області. Всі наші працівники мають більше 5 років інженер досвіду у сфері освітлення. Європи, Північної Америки, Австралії а також Латинській Америці є нашому Центрального ринку.


Переваги і значення роботи з Fireflier:

* Ви не повинні боротися з вибором правдоподібні постачальника. Ми знайомі про освітлення поле в Китаї. Розкажіть, що вам потрібно і потім дайте нам робити.

*, Працюючи з нами, ви можете зберегти набагато більше грошей. Як ми знаємо, що чітко матеріальних витрат в Китаї, і ми можемо отримати кращі ціни від матеріал постачальників.

* Основні причини, що більшість іноземців donand #39; t довіряєте китайський постачальників в тому, що вони знають, що мало хто в компанії-постачальника, який знаходиться далеко від нього. Потім Fireflier є ваш офіс в Китаї і ми допоможемо придбати інші продукти вам в короткі терміни.

* Якість вашого продукту запевнив через наші засобів контролю за процесами, досвід та постачальника мереж.


В цілому, Fireflier сподіваюся, працювати з наших друзів з усього світу в полі світлодіодні освітлення і роблять внесок у всій землі.