Головна > Новини > Зміст

3 поширених проблем із блок високої Bay освітлення

Aug 11, 2017

Flor_Two.jpg

Bay високої і низької Bay освітленнятерміни використовуються для опису критий освітлення, яка зазвичай встановлюється через кулон, ланцюги, або безпосередньо до стелі або балкові стелі. Ці типи світла з часто встановлені вище, ніж втопленою світильник-розподільник повітря або люмінесцентними лампами. Так що загальні випадки використання даного типу освітлення: складів, промислові об'єкти, комерційних освітлення пробіли, області роздрібної та гімназій.

Незважаючи на повсюдне ці типи світла є невід'ємним характеристики, що може призвести до проблем, нижче ми будемо дивитися на три найпоширеніші: енергетичні витрати, витрати на обслуговування і загальне освітлення продуктивності.

Енерговитрати

Висока бухти і низькою бухти вогні варіюються від 175 ВАТ 1000 ВАТ залежно від арматуру та застосування. Взагалі кажучи, чим вище світло потужність, тим вище світло виводу. Змінні тут є функція області освітлена, в поєднанні з висота стелі і кріплення монтажу. Всі ці фактори грати роль у що wattages, що використовується.

Поставити доларовому вираженні до цієї потужності, 400 Вт або 1000-ватний HID арматур (яка дуже поширена wattages для високих бухти освітлення і слабкого освітлення бухти) може коштувати до $209 і $525 діяти за лампа, на рік, на електроенергію поодинці. Залежно від об'єкта ці витрати можуть дійсно скласти і без необхідності роздувають витрати енергії.

Експлуатаційні витрати

На додаток до високим рівнем енергетичних витрат, змісту проблеми часто є фактором для тих осіб, керуючий: комерційні світильників, склад освітлення та тренажерний зал світильників.

Як зазначалося раніше,висока бухти освітленнязазвичай встановлені на стелі понад 15 метрів. Ці вогні зазвичай вимагають використання ліфтом змінити на лампу або баласту. Зазвичай будівлі не власними ліфтом і тому повинні найняти зовнішнього підрядника для підтримки цих видів світильників.

Ці експлуатаційні витрати можуть дуже підсумовуватися курс кілька років. Щоб змінити матеріальним прикладом, він легко може коштувати до $1200 в праці і матеріалів для підтримки одного високий бухти легке пристосування протягом 3 років.

Освітлення продуктивності

Характеристики високий бухти освітлення і слабкого освітлення бухти може суттєво відрізнятися в залежності від типу освітлення, встановлений у вашого об'єкта. Світильники галогенні виробляють "біліше" тип світла, проте ці види лампи, як правило, прискорили просвіту деградації, тобто світловіддача лампами зниженням швидко після початкової інсталяції. Цілком можливо, ви бачили ці високі бухти вогні надання дуже "рожеві" світла. Хоча оперативних, вони ледве надають будь-яке світло на цільової поверхні нижче.

З іншого боку Якщо використовується високого тиску натрію лампи можуть відображатися більше корисної служби як ці лампи бачити менше просвіту деградації ніж галогенні. Проте, їх структура палива виробляє дуже "помаранчевої" світло з ЦНДІ дуже низька. Тому в основному ви торгуєте подовження життя бідних якість світла, відносно візуального точки зору.

Висновок

Як ми можемо бачити, що є: високим рівнем енергетичних витрат, часті експлуатаційні витрати і загальне освітлення проблеми зі швидкодією пов'язаний із галогенні і високі тиску натрію лампи. Ці питання, на додаток до загальної лампа довічна стурбованість повинна бути мотиватор для оцінки рішення про альтернативні освітлення для вашого об'єкта.

Якщо у вас є запитання про те, що на модифікованої світлодіодні освітлення буде виглядати для вашої організації,контактFireflier освітлення сьогодні. Ми були б раді вийти і зробити безкоштовний оцінки вашого простору.