Головна > Новини > Зміст

5 найкращих світлодіодних висвітлювачів у 2017 році

Aug 11, 2017

Високоякісні світильники є критичною частиною будь-якої високоякісної будівлі. Оскільки ці високі затоки потребують такого великого освітлення, вартість їх експлуатації може бути високою. Завдяки перетворенню на світлодіодні високі затоки ви зможете зменшити споживання енергії у найбільш енергоємних світильниках до 75%.

На цьому посаді ми плануємо покрити (не порівняно) 5 найпотужніших світлодіодних світлодіодів для цього року, 2017 року. Хоча не кожен елемент цього списку буде застосовуватися до вас і вашої будівлі, то, безсумнівно, буде один або два За вашими потребами, якщо у вашому об'єкті в даний час використовуються високоякісні вогні.

Якщо у будь-який час ви натрапите на запитання, бажаєте отримати більше інформації або насправді зацікавлені у впровадженні світлодіодного світла у вашому будинку; зв'яжіться з кваліфікованим професіоналом освітлення тут

Тепер у нас є 5 найвищих світлодіодних світильників, які ми маємо в цьому році:

Світлодіодна традиційна стилізована висока затока

Світлодіодна висока лампа 150 Вт Ці традиційні комерційні світильники з великим зануренням виглядають так, як ми думаємо, що повинна виглядати нормальна висока затока. Вони нагадують високі затоки традиційного стилю метал галіди та високого тиску натрію та пропонують типовий круглий вигляд великого затоки.

Ці високоякісні світлодіодні світильники можуть замінити як 400 Вт, так і 1000 Вт металогідіду. Найменша одиниця складає 80 Вт, виробляючи 10 240 люмен. Є 160 Вт агрегат, що виробляє 19 200 люмен. Це буде гарною альтернативою металу галіду 400 Вт. І найбільший агрегат потужністю 400 Вт виробляє 51 200 люмен. Це 128 люмен / ват. І, Fireflier Made з підтримкою 5-річної гарантії.

LED НЛО Стиль High Bay

Ці НЛО стилізовані Світлодіоди High Bay Light Fixtures виглядають як літаючий корабель НЛО, вони мають низький профіль, а "корабель" насправді є світильником великого радіатора. Купол у верхній частині - це вікно для водія High Bays

Ці світлодіодні світильники високої проникності входять у декілька моделей, і, подібно до традиційного високого відсіку вище, вони можуть замінити високошвидкісні відсіки від 250 Вт до 1000 Вт. Вони також IP65 оцінені (водонепроникні), UL Listed (безпека) та DLC Listed (знижки від комунальної компанії).

LED Panel Style High Bay

Лінійна Led High Bay Лампа 80W Ці світлодіодні високошвидкісні світильники виглядають так само, як панель стилів troffer. Перевагами цього типу світильників є світлодіоди, розкидані по більшій площі. Це має 2 основні переваги - велике розподіл світла та великий радіатор. Важливо усвідомлювати, що ці освітлення особливо корисні при розподілі світла, створюючи рівномірний розподіл.

Ці високошвидкісні світлодіоди можуть замінити як 400 Вт, так і 1000 Вт металогідіду. Найменша одиниця - 120 Вт, що виробляє 15 360 лін. Є одиниця потужністю 150 Вт, яка виробляє 19 200 люмен, а найбільша одиниця на 300 Вт - 38 400 люмен. Fireflier Зроблено з 7-річною гарантією, як традиційна стиль високої бухти.

Лінійний світлодіодний проміжок високих пропусків

Ці високоякісні светодиодні світильники є ідеальним варіантом, як ваша високоякісна світлодіодна система, яка ідеально підходить для проходів.

Ці світлодіодні лінійні високошвидкісні світильники можуть замінити до 400 Вт металогідідів лише 120 Вт. Ці ліхтарі перераховані в списку UL та DLC для знижок від вашої комунальної компанії поряд з іншими варіантами на цій сторінці. Отже, якщо у вас є потреби у просторі освітлення, це прилад, який, швидше за все, вам потрібен для оптимального дизайну освітлення.

LED High Bay Ретрофіт набори

IP65 світлодіодні лампи високої циркуляції 100 Вт Комплект модернізації використовує вашу існуючу арматуру і замінює лампу та баласт з світлодіодною головкою та світлодіодним драйвером. Ці модифікації можуть бути значно більш економічними, ніж заміщення всього приладдя, з огляду на очевидні та не зовсім очевидні причини. Один з яких це дешевше купити. Інше це (зазвичай) дешевше встановити, а також. З цієї причини, наші комплекти модернізації високих бухт ПОВИННІ, щоб зробити його в списку кращих варіантів високого освітлення затоки.

Ці модифікації постачаються в широкому діапазоні потужності від 60 Вт до 150 Вт, що досягає 24000 люменів із 160 літровим / Вт. Порівняйте це з деякими продуктами наших конкурентів, які виробляють лише 97 люмен на ват. Їм потрібно 250 Вт, щоб виробляти 24 000 люмен. Ці вогні також мають захисний ланцюг для безпеки, що робить їх чудовим вибором. Щоб отримати додаткові відомості про набори модифікації LED High Bay, натисніть тут .