Головна > Новини > Зміст

Все, що вам потрібно знати про світлодіодну модернізацію

Dec 26, 2019

retrofit-bulbs-news

Ви думали про теСвітлодіодна модернізаціядля вашого об'єкту чи майна? Не знаєте, як це зробити? Ви прийшли в потрібне місце. Осьsa грунтовник щодо того, як ви оновлюєте своє приміщення сучасним освітленням.

Що таке світлодіодна модернізація?

Переобладнати ваш об'єкт означає, що визнову додайте щось нове(наприклад, технології,компонент,або аксесуар)що будівля зробилаt раніше не було тогота частина оригінальної конструкції. Термінмодернізаціяє синонімом термінаконверсія.У разі освітлення,Більшість оновлень, які відбуваються сьогодні, - це модернізація світлодіодного освітлення.

Не всі світильники створені однаково.

У великих освітлювальних установках,як комерційні програми освітлення, знайдені в комерційних офісах,один тип освітлювальних приладів часто використовується неодноразово у великій сітці.

У промислових районах,металеві галогенідні світильники або лампи високого тиску широко використовуються. Як і все традиційне освітлення,ці світильники мають розміри, що дозволяють поміщати традиційні лампочки,тепло розсіюється,водії та електропроводка сидіти,і опорні точки для кріплення або розміщення кріплення в потрібному місці.

Тому що світлодіодне освітлення світліше,тонше,інтегрований,і яскравіше, ніж традиційне кріплення - як нашеМодерні цибулини- може знадобитися комплект, щоб правильно встановити старший кріплення.

Світловий комплект для модернізації, як правило, трохи більше, ніж світлодіодний світильник із вбудованим підключенням, що дозволяє новому світильнику легко сидіти в старому світильнику.

Чому модифікація світлодіодного освітлення?

Світлодіодні світильники замінюють традиційні освітлювальні технології в широкому спектрі застосувань освітлення. Вони корисні для внутрішнього освітлення,зовнішнє освітлення,і невелике освітлення в механічному застосуванні.

У чому переваги лампочок модернізації?

Існує маса переваг, які роблять модернізацію світлодіодів настільки популярними:

1,Знижує енерговитрати

Світлодіодні ліхтарі - це величезна економія, коли справа стосується енергії. Світлодіодна модернізація може заощадити 70% енергії, яка використовується в порівнянні з галогенідом металу або іншими світлодіодними приладами HID. Наш струмСвітлодіодні високі ліхтарів кращих цінових діапазонах витрачаються до 190 люмен за ват,але ефективність постійно зростає, тоді як вартість продовжує зменшуватися. За кілька років,250+ люмен на ват може бути середнім випуском нових світлодіодних світильників за розумною ціною.

2,Різні варіанти модернізації

Також доступний широкий вибір варіантів модернізації. Ви можете просто вкрутити світлодіодні лампочки кукурудзи в розетку, яка вже існує, щоб замінити лампочку із старішою,застаріла технологія. У випадку, якщо попередня лампа мала баласт,зазвичай його потрібно обійти або видалити. Уникайте використання світлодіодних лампочок, які працюють з баластом, який вже присутній, оскільки баласт може споживати до десяти відсотків зайвої енергії, яка повністю витрачається, оскільки вона не потрібна. Це також зменшує довговічність водія та світлодіодну лампу. І коли ці баласти врешті-решт провалюються,тиВам потрібно буде зайти туди і видалити або обійти його на той час,тому економте себе витраченим енергією та позбудьтесь баласту на початку, коли ви перетворюєте на світлодіоди.

Важливо зазначити, що кріплення повинно мати достатньо місця, щоб легко охолонути. В ідеалі має бути мінімальний простір від 1 до 2 дюймів навколоСвітлодіодна кукурудзяна лампочкадля ефективного охолодження. Не забудьте перевірити рекомендації виробника щодо мінімальних внутрішніх вимірів світильника, в який встановлюється кукурудзяна цибулина. Знайте, що не кожна кукурудзяна цибулина може використовуватися в закритому кріпленні.,Зазвичай все, що перевищує 150 Вт, повинно бути у відкритому кріпленні для правильного охолодження.

Кукурудзяні цибулини різноманітного дизайну дозволяють зробити можливі різні варіанти переобладнання. Однонаправлену лампочку можна замінити безпосередньо на 360 градусівкукурудзяні качаницибулини. У багатьох світильниках,відбивачі використовуються для правильного кута розподілу вогнів. Незалежно від того, яку технологію освітлення використовують,деяка кількість вогнів втрачається у відбивачах. Напрямна кукурудзяна цибулина називаєтьсягребінчасті цибулини,фокусуйте світло там, де це потрібно, тому ніяких відбивачів не потрібно,тому більш ефективно використовувати світло, що випускається. Нижчі потужності можуть використовуватися, оскільки в світловідбивачі не втрачаються просвіти. Нарешті,відбивати світловідбивачі, якщо у кріплення не вистачає належного місця для 360-градусної кукурудзяної цибулини з відбивачами на місці.

3, комплекти модернізації

Комплект для модернізації,подібно до того, як може бути встановлена ​​лампочка для весла, яка використовує спрямоване світло, тому не потрібен відбивач. Набори для вдосконалення також використовують світлодіодні драйвери повного розміру,або перетворювачі потужності,що додає довговічність і функціональність, оскільки вони можуть бути затемненими і часто мають вбудований захист від перенапруг. Світлодіодні лампочки кукурудзи, з іншого боку, не справляються із затемненням відповідно до сучасних технологій і намагання це зробити може призвести до передчасного виходу з ладу,мерехтіння та інші проблеми. Таким чином,уникайте виробників, які рекламуютьСвітлодіодні кукурудзяні цибулиниякі можна затьмарити і перегляньте інші параметри, якщо затемнення є обов’язковим для вашої програми.

4, легше замінити

Потрібно пам’ятати, що декілька завдань щодо модернізації можуть бути трудомісткими,особливо, коли є необхідність у підйомі. Це може зробити краще витратити частину на весь світильник і оновити наявне освітлення, а не на доопрацювання. Зазвичай,проте,Модернітні лампочки здаються дешевшими, ніж цілі світильники. Інколи,модернізація може бути такою ж базовою, як зняття гвинта колби і розміщення іншої колби в такому положенні. Це максимально мінімізує витрати на працю.

5, недорого

Іноді повна заміна кріплення - це не варіант,особливо з декоративними світильниками,і єдиний варіант - це дооснащення. Ви можете заощадити тисячі доларів, переобладнавши існуючі світильники з найкращою ефективністю світлодіодного освітлення. Те, що ви платите заздалегідь, щоб переключитися на світлодіоди, окупається в довгостроковій перспективі.

6, швидкі виправлення освітлювальних рішень

Використання модернізованих світлодіодних ламп є простим та швидким способом економії витрат на електроенергію, не витрачаючи на повний капітальний ремонт інфраструктури.Світлодіодні кукурудзяні цибулиниікомплекти для модернізації- це простий спосіб зробити перехід на світлодіоди зі старих технологій за меншу ціну, ніж повністю замінити світильник, а праця на встановлення може бути таким же простим, як вкручування лампочки. Якщо у вас є гроші та хочете надзвичайно високої ефективності свого освітлення,вийди і отримай нове,кріплення високого класу, розроблене спеціально для вашої програми. Але для простої установки за бюджетною ціною,модернізація - це шлях.

Чи знаєте ви, що лише 10% вартості експлуатації будівлі протягом її терміну експлуатації витрачається на фактичну закупівлю об'єкта? Решта 90% складають різні операційні витрати. Значна частина цього - це витрата енергії(опалення,електрика)в той час як інші витрати пов'язані з технічним обслуговуванням. З витрат на електроенергію,освітлення на сьогоднішній день є найбільшим, а модернізація вашого об'єкта до світлодіодів - одна з найрозумніших інвестицій, яку ви можете зробити. Для отримання додаткової інформації або якщо ви зацікавлені працювати з сертифікованим експертом з освітлення, будь ласказверніться до Fireflier Lighting. Ми можемо впоратися з вашим проектом модернізації світлодіодів від А до Я.