Головна > Новини > Зміст

Ви шукаєте вбудований датчик НЛО світлодіодні високої Bay світло?

Mar 09, 2018

Built in sensor UFO LED High Bay Light

Фото вище є Fireflier в нові розроблений корони НЛО Світлодіодна висока Bay Light–A реальні вбудованим датчиком НЛО високий Bay світлодіод. Ми навіть надати пульт дистанційного керування, щоб зробити його бути розумнішими. У порівнянні з інших НЛО високий Bay Сід, Корона тип є з реальних внутрішніх драйвера, який робить світло буде набагато менше і приємно дивитися.

Це дійсно дуже розумний дизайну, що корони НЛО високий Bay світлодіодні має контур самою природою, без будь-яку частину, що залишилася частинок. Він поставляється як витвір мистецтва, повний сучасних чутливості. Максимально запобігає накопичення пилу і води і робить прибирання робота досить легко.

Тепер перейдемо до точки – як працює вбудований в датчик робіт? Як ми надаємо пульт дистанційного керування для високих бухт, так що давайте перевірити контролер можу:

Існують 4 фіксованого Сцена режими програму вбудований дистанційного управління, щоб вибрати для різних застосувань.

—-Натисніть кнопку "діапазон виявлення" встановити діапазон виявлення як 100% / 75% / 50% / 10%.

—-Натисніть кнопку "-час", щоб вибрати провести час 5s / 30-х років / 1 хв/3 хв/5 хв/10 хв /20min/ 30 хв.

—-Натисніть кнопку "daylight датчик", щоб вибрати daylight поріг 2 Lux / 10 Lux / 30 Lux / 50 Lux / 80 Lux / 120 Lux / відключити.

— - Натисніть кнопку "stand-by період" встановити стенд - за період, як 0s / 10s / 30-х років / 1 хв/5 хв/10 хв/30 хв. / + ∞. Зверніть увагу,: "0s" означає, що включення/виключення контролю; "+ ∞" означає дворівневий затемнення контролю.

—-Натисніть кнопку "stand-by зменшуючи рівень" встановити на stand-by зменшуючи рівень, а 10% / 20% / 30% / 50%.

Щоб переконатися, що датчик мікрохвильовою піччю працює належним чином, будь ласка, встановіть НЛО Світлодіодна висока бухт відповідно до на нижче інформацію:

* Відстань між тим і датчика є 4 м в ширину;

* Рекомендованих установки сенсора висота всмоктування стелі 3-6 м;

* Стіну висота установки запропонував 1-1,8 м;

* Дистанційного управління найбільш віддаленого відстані 15 метрів (в різних місцях пульт дистанційного

Control відстані матиме відхилення)

High bay motion sensor controller

Якщо ви хочете, щоб зберегти більше енергії, то pls прийти до наДатчик руху НЛО високий Bay світлодіодніізв'язатися з нами!