Головна > Новини > Зміст

Покупка напрямних для світлодіодних високих ліхтарів

Aug 19, 2020

buying-guides-to-high-bay-lights

Зростання вартості електроенергії та негативний вплив викидів парникових газів змусили багато підприємств прийняти енергоефективні та екологічні рішення для освітлення - і світлодіод є найбільш популярним вибором.

Не секрет, що світлодіодні ліхтарі зробили революцію в освітленні завдяки низькому енергоспоживанню, зменшенню технічного обслуговування, високій світловіддачі та безлічі інших чудових переваг. Ці світильники допомогли підприємствам, організаціям та установам заощадити багато грошей на електроенергії та забезпечити краще освітлення у своїх приміщеннях.

Якщо у вас великий внутрішній простір, який потрібно освітлити (виробничий цех, склад, фабрика, великий універмаг або спортзал)високі бухти світлодіодні ліхтарірекомендуються. Ці потужні ліхтарі забезпечують потрібну кількість світла для великих приміщень з високими стелями. Світильники кріпляться до стелі за допомогою ланцюгів, гачків, підвісок або безпосередньо кріпляться до стелі.

Оскільки світлодіоди бувають різних конструкцій, може бути важко вибрати найкращі світильники для ваших світильників з високим відсіком. Ми написали цей пост, щоб полегшити вам вибір найкращих високотехнологічних вогнів.

Щовисоке освітлення бухти, і які додатки від цього виграють?

Коли потрібно освітлити великий внутрішній простір, зазвичай доречно освітлення високим відсіком. Розглянемо такі приміщення, як виробничі приміщення, спортзали, склади, великі універмаги, фабрики тощо; ці об'єкти, як правило, величезні і охоплюють багато вертикального, а також горизонтального простору. Це вимагає потужного освітлення, щоб забезпечити відповідні рівні свічок для адекватного освітлення. Світильники високих відсіків, як правило, звисають зі стелі через гачки, ланцюги або підвіски, або вони можуть бути закріплені безпосередньо на стелі (аналогічно іншим фарам). На зображенні вище відмінне високе освітлення в дію.

Різні галузі та об'єкти вимагають високого освітлення. Деякі з найпоширеніших:

  • Склади

  • Промислові об'єкти

  • Виробничі потужності

  • Шкільні та університетські гімназії

  • Муніципальні заклади, такі як громадські центри або бази відпочинку

  • Комерційні програми, такі як універмаги

Навіщо обиратиСвітлодіодні високі лампизамість галогеніду металу, флуоресцентного або іншого звичайноговисокі бухти вогнів?

Історично склалося, що різні технології освітлення використовувались (і досі використовуються) у складських та промислових умовах, коли потрібні були високі лампи. Деякі з найпоширеніших включають галогенід металу (MH), натрій високого тиску (HPS) і флуоресцентний. Хоча кожна з цих ламп має свої достоїнства, промислове світлодіодне освітлення важливіше виконує свої звичайні аналоги. Давайте поглянемо на деякі різні міркування при вирішенні питання про те,Модернізація світлодіодівпідходить для вашого складу чи виробничого приміщення.

  • Промислове світлодіодне освітленняпроти галогеніду металувисокі бухти вогнів:Якщо ви коли-небудь були в кульковій грі, ви, мабуть, бачили галогенід металу, який освітлює поле. Лампи MH широко поширені у спортивних та складських / промислових цілях (а також у будь-якому приміщенні, де потрібно освітлювати великі, високі простори). Переваги ламп MH включають гідну кольорову передачу та порівняно адекватні рівні свічок для ніг (на відміну від інших типів звичайних лампочок). Деякі з їх основних недоліків - це тривалий час нагрівання (іноді 15-30 хвилин) і висока вартість утримання, а їх характеристики відмов включають мерехтіння і вимикання. Це на додаток до того, що значна частина енергії, яку вони виробляють, марно витрачається як тепло.Докладніше проСвітлодіодні проти металогідних вогнів.

  • Світлодіодне високе освітленняпроти натрієвих ламп високого тиску (HPS):HPS-лампи часто використовуються на складських, промислових, ділових та рекреаційних об'єктах, де доцільне освітлення високої бухти. До їх переваг належать дешева ціна продажу, висока енергоефективність (низькі експлуатаційні витрати) та відносно довгий термін служби. Технологія освітлення HPS зберігає ці переваги перед більшістю звичайних лампочок, але вони втрачають за всіма трьома показниками високого освітлення LED. Мінуси ламп ГЕС включають найгіршу кольорову передачу на ринку та період прогріву.

  • Промислове світлодіодне освітленняпроти флуоресцентного освітлення:Хоча дещо рідше, флуоресцентне освітлення іноді використовується в складських або промислових цілях (насамперед світильники Т12, Т8 і Т5). Переваги люмінесцентних ламп включають дешевші початкові витрати та відносно високу ефективність (особливо у порівнянні з іншими звичайними лампочками). Недоліками є наявність токсичної ртуті (що вимагає певних процедур утилізації відходів), зменшення терміну служби при увімкненні та вимкненні та необхідність баласту для стабілізації світла.

13 Поради щодо купівлі світлодіодних ліхтарів

1. Створіть макет

Перше, що ви повинні зробити, купуючи світлодіодні лампи з високим відсіком, - це розробити макет. Це пов’язано з тим, що в різних приміщеннях потрібні різні типи високих ламп. Наприклад, у сховищі може знадобитися лише світильник із 30-футовими свічками. Однак на складі вам потрібні 50 футові свічки люкс, щоб навколишнє середовище було сприятливим для роботи. Роздрібні магазини потребують дуже яскравого світла, щоб споживачі могли чітко бачити товари, які вони купують (80 футових свічок або більше). Перш ніж робити щось інше, визначте вимоги до освітлення кожної кімнати.

2. Визначте люмен і ват, які вам потрібні

Незважаючи на те, що ви повинні дивитись на вати, купуючи світлодіодні високі лампи, люмени важливіші. Люмени вимірюють загальну кількість видимого світла, виробленого джерелом світла. Оскільки світлодіодна технологія продовжує прогресувати, виробляються нові світлодіоди, які використовують менше ват, щоб виробляти більше люменів.

Вати не говорять вам, наскільки яскравою є лампочка, люмени. Вати лише вказують на електроенергію, яку споживає джерело світла. Хорошим правилом є 2 люмени на кубічний фут (для нормального освітлення) і 3 люмени на кубічний фут (для яскравого світла).

Вибираючи світлодіодні ліхтарі для світильників з високим відсіком, враховуйте, де вони будуть встановлені, оскільки для різної висоти рекомендуються різні вати.

Отже, тепер, коли ми говоримо про люмен, ми можемо звузити те, що вам потрібно, виходячи з висоти стелі вашого простору:

Висота стеліВикористовуйте кріплення з номіналом
Більше 40 футів40000 люмен GG-підсилювач; вгору
30-40 футів30 000 - 39 000 люменів
Від 20 до 30 футівВід 20 000 до 29 000 люменів
15 до 20 футівВід 15000 до 19000 люменів

Те, де саме ваша програма потрапляє в цей діапазон, залежить від кількох додаткових факторів - наприклад, для чого використовується ваш простір. Роздрібна торгівля та виробництво вимагають яскравішого світла на рівні землі, ніж, наприклад, склад та відпочинок, а простого зберігання потрібно ще менше. Крім того, розмір вашого простору та колір стін вплинуть на ваш вибір світла.

3.Як далеко один від одного слід встановити високі відсіки для світлодіодів?

Чим ближче ви встановите свої світильники, тим більше буде перекриття світла на рівні землі - і тим яскравішим буде це світло. Чим далі ви встановите свої ліхтарі, тим менше перекриття. Розставте їх досить далеко один від одного, і замість того, щоб перекриватися, у вас будуть прогалини. Чим більші зазори, тим більш нерівномірним буде освітлення на рівні землі.

Отже, вам потрібно буде хоча б деякий ступінь накладання. Наскільки це залежить від того, наскільки яскравим вам потрібно, щоб ваше освітлення було на рівні землі.

Крім того, ваше відстань буде залежати від висоти стелі. Світло має форму конуса. Біля джерела світла воно зосереджене. Поки він віддаляється від джерела, він поширюється назовні. Чим далі від джерела, тим ширше поширення. Отже, світло, встановлене на 15 футів від землі, має лише 15 футів ходу до того, як світло досягне землі, завдяки чому його коло стає меншим, ніж у світла, встановленого на 30 футів, де він має подвійну відстань для подорожі - і розповсюдження - до досягаючи землі.

Отже, вогні, встановлені на висоті лише 15 футів, повинні бути ближче один до одного, щоб досягти перекриття, ніж вогні, встановлені на висоті 30 футів. Ви можете використовувати цю діаграму як основне правило:

Висота установкиЗвичайна яскравістьВисока яскравість
Більше 30 футів25 футів інтервалВідстань 20 футів
Від 20 до 30 футівВідстань 18 футівВідстань 16 футів
15 до 20 футів14 футів інтервалВідстань 12 футів

4. Кількість необхідних вогнів

Визначивши відстань між приладами, необхідними між ними для отримання достатнього освітлення, ви можете визначити, скільки світлодіодних світильників вам потрібно. План освітлення визначатиме, скільки вам потрібно освітлення, де вони повинні бути розташовані (або у випадку існуючого об’єкта, використовуючи існуючі місця освітлення).

План освітлення покаже вам, наскільки яскравим буде світло (свічки для ніг).

5. Визначтесь із типом високих ліхтарів

Високі бухти бувають різноманітних конструкцій. Є довгі великі вогні, відомі як лінійні високі затоки, і круглі, відомі як НЛО.Лінійні високі бухтиідеально підходять для великих приміщень для заміни люмінесцентних ламп.Високі бухти НЛОтакож ідеально підходять для високих стель, але вони міцніші, ніж лінійні світильники, і більшість із них мають рівень захисту від вологи. Ширококутні лінійні високі відсіки ідеально підходять для нижчих стель.

6. Наскільки важлива для вас ефективність, або люмен на ват?

Чим вища ефективність високих бухт, тим менше ват витрачає висока бухта, щоб отримати однакову кількість люменів.

Світлодіодна висока затока потужністю 100 Вт на 150 люмен / ват дає 15000 люменів.
150 Вт світлодіодна висока затока на 100 люмен / ват також виробляє 15000 люменів.
Кожної години працюють обидва ліхтарі, більш ефективне світло на 100 Вт споживає на 50 ват менше. Це реальна економія енергії.
Більш ефективні ліхтарі зазвичай коштують трохи дорожче під час покупки. Але вони заощадять вам набагато більше грошей за рахунок зменшення витрат на освітлення протягом життя високої бухти

Компроміс: нижча вартість під час покупки проти більшої економії протягом життя високої бухти.

7. Вам потрібен високовольтний високовольтний пристрій?

Зазвичай діапазони напруги для світлодіодних відсіків:

100V-277V
277V-480V
347V-480V

Світлодіодні високі відсіки автоматично налаштовуються на вхідну напругу. Немає необхідності встановлювати напругу. Але важливо переконатися, що ви вибрали правильну напругу для вашого комерційного або промислового приміщення.

8. Яку кольорову температуру ви повинні вибрати для своєї високої затоки?

Дві найпоширеніші кольорові температури:

4000K - або натуральний білий
5000K - або денний білий

3000K - це світло, яке добре підходить для будинків. Більшість людей вважають освітлення понад 5000 К занадто жорстким і яскравим, щоб на нього можна було дивитись або працювати. Вибирайте 4000K, якщо вам потрібне тепліше, привабливіше світло. 5000K чудово підходить для виконання завдань або заміни галогеніду металу.

9. Який CRI слід врахувати, вибираючи світлодіодні ліхтарі High Bay?

70+ CRI є хорошим варіантом для типового комерційного або промислового високого рівня. Якщо у вас є виробничі процеси, де кольорова передача є важливою, тоді виберіть вищий CRI, наприклад 80 або 90. CRI - це еквівалент якості світла. Як правило, потрібно менша кількість (люмен), коли у вас краща якість (CRI).

10. Слід пам’ятати це правило - розподіл світла настільки ж важливий, як і рівень світла

Переконайтесь, що у вас правильний рівень освітленості, важливо, але так само важливо, щоб світло було навіть у вашому приміщенні. Як ви можете сказати, наскільки світло буде розподіляти світло на основі його специфікацій? Ви не можете. Потрібно скласти план освітлення. Ось чому ми пропонуємо безкоштовні - без зобов’язань - плани освітлення High Bay.

11. Що робити, якщо вам потрібно додати елементи керування світлом до вашої світлодіодної високої бухти?

Найпоширенішим регулятором освітлення для світлодіодних відсіків у приміщенні є датчики руху. Два найпоширеніші датчики - мікрохвильова піч та PIR (пасивний інфрачервоний). Освітлення Fireflier забезпечує мікрохвильовий датчик для наших високих бухт.

Переконайтеся, що ваш світлодіод High Bay оснащений динамічним драйвером 0-10В. Датчики руху працюють з регульованими диммером драйверами, щоб встановити нижчий рівень освітлення. В іншому випадку все, що у вас є, увімкнено чи вимкнено.

Драйвери 0-10 В - 0 В не завжди означає відключення. Не забудьте задати нам це запитання, якщо ви хочете, щоб світло вимикалось, коли поруч нікого немає. В іншому випадку найнижче значення буде 10%.

12. Чи потрібні високотемпературні світлодіодні високі бухти для гарячого середовища?

Більшість приладів із високим відсіком оцінюються до 50 ℃ температури навколишнього середовища. Що робити, якщо вам потрібно більше цього? На щастя, ми пропонуємоВисокотемпературні світлодіодні високі бухтиоцінено до 65 ℃.

13. Чи потрібні Вам міцні ударостійкі високі бухти?

У цьому випадку ви шукаєте рейтинг удару світильників або рейтинг IK. Світильники оцінюються від IK01 до IK10. IK10 - найскладніші. Отже, якщо у вашому комерційному чи виробничому приміщенні схильні до стукотних пристосувань, або у вас є тренажерний зал, де удар м’ячем є загальним, розгляньте пристосування з рейтингом IK. НашіНЛО світлодіодні високі відсікивсі номери IK08 або IK10.

Наша команда з питань освітлення допомогла у незліченних проектах світлодіодного освітлення на високих відстанях, починаючи від спортзалів і закінчуючи складами, від кінних арен до літальних ангарів та багато іншого. Телефонуйте (0086-130-8886-9086), електронною поштою (info@fireflier.com), або натисніть наш чат. Лише за допомогою кількох запитань ми можемо сказати вам, на який просвіт слід звернути увагу у новому високошвидкісному світлодіодному освітленні. Правильне рішення позбавить вас від надмірної витрати занадто великої кількості світла або, що ще гірше, від недостатнього освітлення, яке вам доведеться доповнити пізніше.