Головна > Новини > Зміст

Розвитку промисловості світлодіодні стратегічної важливості

Feb 14, 2017

Світлодіодного освітлення (світловипромінюючі діоди LED) є на нову високою ефективністю твердого тіла джерел світла, енергозбереження, екологічного захисту і довгого життя та інші переваги. Світ освітлення галузі реструктуризації і зростання нових освітлення напівпровідникової промисловості, стає незаперечним фактом. Напівпровідникові освітлення, з його широке застосування технології і продукти, розглядається як 21 століття, один з найбільш перспективних галузей високих технологій.

У присутній напівпровідникових освітлення від стільникових телефонів, сигнал перевезення, дисплей, краєвид прикраси, такі як спеціальне освітлення, вступив в комп'ютери, телевізори та інші LCDbacklight, став сучасного інформаційного суспільства "розрівняйте" незамінний ключових компонентів.

Зрілі автомобільних фар, зокрема для прискорення процесу урбанізації в Китаї, будівництво громадської інфраструктури функціональність таких як освітлення вулиць і комерційних освітлення, забезпечить величезний ринок для напівпровідникових Lightingindustry і потенціал розвитку.

Крім того, сільського господарства, медичних та багато інших ринків, що розвиваються також розробили. 5-10 років, в майбутньому може формується майже 100 мільярдів доларів в усьому світі напівпровідникової освітлення застосування ринку, як очікується, стати ще один трильйон промисловості.