Головна > Новини > Зміст

Різні типи затемнення ви повинні знати

Jun 03, 2019
затемнення типів вогнів

Вибір правильного диммера для різних типів світла лампочки і капсули дуже важливий і може бути важким, якщо ви не проінформовані. Диммер використовується для регулювання рівня яскравості в будь-якому приміщенні, яке може створити широкий спектр освітлених настроїв. Диммери можуть створити більш приємне освітлення і допомогти вам заощадити енергію і продовжити термін служби лампочок. Нижче наведене керівництво буде розбивати різні типи димери доступні, і допоможе вам краще зрозуміти ваші потреби затемнення.

Затемнення світлодіода залежить від того, який водій має. Всі світлодіоди мають драйвери, і вони або включені, або зовнішні. У кожному приладі з регульованою динамікою є певна технологія, яка визначає тип диммера. Важливо, щоб диммер збігався з технологією пристосування для того, щоб він працював належним чином (лінійна напруга, низьковольтні магнітні, низьковольтні електронні, 0-10V LED, або флуоресцентні джерела живлення). Не всі лампочки можуть бути затемнені, і не всі диммери розмивають всі лампочки. Перевірте технічні характеристики диммерів і пристосувань / лампи та інструкції.

Деякі інші ключові моменти, які треба мати на увазі при виборі диммера, це те, скільки навантаження ви покладете на диммер. Наприклад, якщо у вас є десять вбудованих банок по 50 ватт кожен, вам знадобиться, принаймні, 600-ватний диммер для перенесення цього вантажу.

Майте на увазі, що коли ви розміщуєте кілька перемикачів диммера в одному вікні, ви знімаєте диммери вниз. Якщо диммер розташований на кінці коробки, то диммер потужністю 600 Вт стає диммером на 500 Вт. Якщо розташований посередині з іншими пристроями по обидві сторони, то диммер потужністю 600 Вт стає диммером на 400 Вт. Ви також повинні враховувати, чи можна керувати приладами одним або декількома місцями (диммер з одним полюсом або 3-смуговий, тощо).

У чому переваги використання диммерів?
Затемнення світла не тільки дозволяє створити настрій і атмосферу кімнати, але й заощаджує енергію і термін служби лампи всередині приладу. Наявність приладу на диммері при повному рівні яскравості дозволяє заощадити 4-9% електроенергії. Затемнення приладу на 20% заощаджує 20% енергії - просто!

Різні види затемнення

Регулювання фазового зрізу (кінцевий край / провідний край) Пожежне освітлення технічної інформації, параметри затемнення фазового затемнення
Найбільш основна форма затемнення, спочатку розроблена для розжарювання. Це ваш типовий диммер вітчизняного типу. Немає додаткових проводів, крім стандартних 2C + E. Диммер просто «перерізає» або «розрізає» сигнал напруги, що йде на світлову арматуру. Диммер просто додається до лінії Active.

 • Ніякої додаткової проводки не потрібно.

 • Можна використовувати стандартний причіпний край / універсальний диммер.

 • Доступний у виходах від 350mA до 750mA

Натисніть DIM

Є одним з найпростіших видів затемнення, доступних на ринку, і підходить для використання в малих і середніх розмірах FIREFLIER-освітлення-технічно-інформаційно-димминг-опції-Push-Dim установок. Ніякі кабелі низької напруги або жодні цифрові контролери не потрібні - Кожен прожектор потребує стандартного 2С + Е плюс 1 або 2 провідного вимикача, для нормальної роботи системи Push DIM потрібний перемикач типу "нормально відкритий". Не змішуйте різні драйвери Push DIM на тій же схемі.

 • Необхідний додатковий дріт з комутатором 1-2 Core.

 • Затемнення відбувається за допомогою перемикача "нормально відкритого" типу

 • Доступний у виходах від 350mA до 1400mA

1-10V Затемнення

1-10V (аналогове) Затемнення використовує аналоговий сигнал, а не цифровий сигнал. Це універсальний протокол, тому всі 1- Fireflier-Освітлення-Техніко-Інформаційно-Затемнювання-Опції-1-10v-Dimming Водії 10В працюють так само. Для перемикання сигналу низької напруги (чутливість до полярності) необхідно, щоб кожне з підсвітлення вимагало стандарту 2C + E плюс дві лінії керування. Вам також знадобиться потенціометр (або якийсь інший контролер 1-10V диммирования).

 • Необхідний додатковий 2-ядерний LV кабель керування.

 • Для керування цим драйвером потрібен спеціальний інтерфейс 1-10В або потенціометр

 • Доступний у виходах від 350mA до 1400mA

DALI

Digital Addressable Lighting Interface - DALI - універсальний протокол (IEC 62386), призначений для того, щоб дозволити різним виробникам всі продукти працювати в одній системі. Так що не має значення, чиє світлове пристосування ви використовуєте, якщо це DALI, він буде працювати на системі, що контролюється DALI. До однієї лінії DALI можна керувати до 64 світильників, будівлі можуть мати декілька ліній DALI. Для підключення до ліхтаря DALI потрібен стандартний 2C + E, а також дві лінії управління DALI (не чутливі до полярності). FIREFLIER-освітлення-Техніко-інформаційно-димминг-DALI-2

Fireflier-Освітлення-Техніко-Інформаційно-Димминг-Опції-DALI-1

 • Необхідний додатковий 2-ядерний контрольний кабель.

 • Для керування цією системою необхідний спеціальний інтерфейс DALI або система управління

 • Доступний у виходах від 350mA до 1400mA

DSI Digital Serial Interface - DSI - це протокол Tridonic. В основному це був попередник DALI FIREFLIER-Освітлення-Техніко-Інформаційно-Затемняющий-Параметри-DSI системи. На відміну від DALI, кожен фітинг не є адресованим, тому кожен контур повинен контролюватися в цілому таким же чином. Знову ж таки, кожне світильник потребує стандартного 2C + E плюс дві лінії керування DSI (не чутливі до полярності).

 • Необхідний додатковий 2-ядерний контрольний кабель.

 • Для управління системою потрібна спеціальна система керування

 • Доступний в накладних від 350mA - 1400mA

Перемкніть DIM

Вимикач DIM є власницьким терміном Tridonic, і, по суті, дозволяє легко регулювати диммирование за допомогою кнопок керування, не потрібні кабелі низької напруги або цифрові контролери. Кнопковий перемикач відкритого типу необхідний для роботи системи комутатора DIM. Не змішуйте різні драйвери DIM / Switch DIM на тій же схемі. FIREFLIER-освітлення-технічно-інформаційно-диммирующее-перемикач-дим-2

FIREFLIER-освітлювально-технічно-інформаційно-регулююча-перемикач-дим-1

 • Необхідний додатковий дріт з комутатором 1-2 Core.

 • Затемнення відбувається за допомогою перемикача "нормально відкритого" типу

 • Доступний в накладних від 350mA - 1400mA

Fireflier освітлення забезпечує 0-10V затемнення, PWM затемнення, Dali затемнення для наших світлодіодних високої серії Bay Bay. Нижче наведені деякі елементи для довідки:

0-10V / PWM диммирование світлодіодних ламп високої чіткості:


Далі диммінг НЛО світлодіодний високий Bay Light:

Вбудований в датчик UFO LED High Bay Light

0-10V / PWM затемнення E39 E40 світлодіодні High Bay лампи:

Світлодіодні лампи високого тиску E40 200W