Головна > Новини > Зміст

Різні рішення для світлодіодних високошвидкісних світлодіодних світлодіодів

Aug 11, 2017

Далмі dimming призвело високий лайнер лампи

Чому вибирати зафарбування?

Світлодіодні складські вогні можуть використовувати значну кількість енергії. Багато складів матимуть 50-100 або більше 250 ватт / 400 ватт металогазолідних ламп. Вони можуть бути легко заміненими світлодіодним освітленням High Bay і привести потужність до 100 Вт і так далі, але додавання затемнень може заощадити ще 35%. Переключення на світлодіодні високошвидкісні лампи зазвичай платить за себе протягом декількох років використання.

Як працює світлодіодний високошвидкісний вода?

Затемнення високих люменів Світлодіодні ліхтарі, такі як НЛО світлодіоди High Bay Lights або лінійні світлодіоди High Bay Lights вимагають технології під назвою 0-10в. Кількість потужності у цьому освітленні виключає класичний регулятор стін як опцію. Він просто не може впоратися з навантаженням. На щастя, є ще простіший спосіб освітлення цих вогнів.

Що таке 0-10v Dimming?

0-10volt (або 1-10volt, майже однакове) освітлення використовує низьковольтні дроти, щоб "сказати" прилад, скільки світла на виході. Якщо перемикач надсилає 10вольт, то це повна яскравість. Якщо перемикач надсилає 0, він вимикається. Це простий, але дуже ефективний спосіб налаштування затемнених освітлення.

Ця система управління напругою була використана протягом багатьох років і не є новою технологією. Tt є однією з найперших і надійних систем керування світлом там. Це було просто "забуто", тому що HID, галогеніди металів і натрієві лампи не були затемненими. Оскільки це було головним джерелом високих люменів, вироблених за останні двадцять років, ніхто не мав можливості затемнення.

У процесі 0-10В світловий сигнал керується за допомогою напруги постійного струму, який змінюється між вольтами 0 та 10. Таким чином, керування світлом здатне контролювати напругу в межах цих значень, де 0 - найменший, а 10 - максимальний Значення якого можна доставити до світла. Процес також відомий як рівень затемнення.

Чому 0-10В краще?

Використання 0-10 краще з кількох причин. По-перше, це набагато безпечніше. Оскільки це не впливає на основні живлення живлення, у вас менше ризику виникнення пожежі та інших питань безпеки на вимикачі. Великі світлодіодні світильники набагато краще підходять для затемнення, ніж дешеві перемикачі. По-друге, він може бути налаштований для простого управління одним арматурою або цілими блоками світла. Ви маєте набагато більший контроль. По-третє, він може обробляти десятки світильників від одного перемикача. Ефективно керуючи тисячами ватт енергії. Нарешті, це дуже надійно. Швидкість відмови цих систем практично незначна, забезпечуючи тривалість затемнення до тих пір, як світлодіоди.

Що таке PMW (модуляція ширини імпульсу)?

Інший термін, який ви можете тут, - PMW. Модуляція ширини імпульсу по суті є методом отримання результатів за допомогою цифрового індикатора. Просто, відправивши сигнал (у цьому випадку електричний струм), ми можемо вплинути на те, що робить прилад (у цьому випадку світловий вихід). Зверніть увагу, що це "Ширина", часто неправильно визначається як імпульс з модуляцією.

Як це працює? Модуляція ширини імпульсу - це процес керування послідовністю, який дозволяє світлодіодному освітленню зменшувати напругу і таким чином зменшити люмінесценцію у процесі. Це досягається зменшенням струму постійного струму від струни.

Модуляція імпульсного хвиля являє собою систему зв'язку для будь-якого світлодіодного світла, що регулює світло, оскільки він контролює струм постійного струму, який допомагає збільшити або зменшити енергію до світла.

Яка взаємозв'язок між 0-10в і PMW

Різні терміни по суті однакові. У висвітленні ми називаємо системи затемнення 0-10v або 1-10v, але ми просто знаємо, скільки вольт потрібний водієві. Всі освітлення 0-10в та 1-10в використовують PMW.

Додавання датчиків руху до вашого проекту освітлення.

За наявності системи диммирования 0-10В або 1-10В, тепер ви можете додати різного роду датчики або інші смарт-елементи. Ви можете додати датчик руху до кожної світлодіодної лампи та завісити його біля НЛО High Bay Light . Це допоможе вам увімкнути чи вимкнути його, коли потрібно. Ви також можете використовувати центральний датчик руху, тому використовується ціла зона.

Інші новинки у світлодіодному світлодіодному світлі;

Що таке зигби?

Zigbee - це нова концепція, яка дає освітлювальну галузь легкий у використанні спосіб керування споживчим освітленням. Це галузевий стандарт, який намагається отримати кожен на тій же сторінці. Використовуючи систему zigbee, ви можете використовувати всілякі елементи керування комп'ютером або додатком та додавати рух або сутінки до датчиків ранку у вашу систему. Очікуйте великі речі з сумісних систем Zigbee протягом наступного десятиліття.

Окрім світлодіодних ліхтарів, ZigBee може також керувати бездротовим зв'язком годинники, комутатори та пульти. Навіть дверні замки або інші механічні пристрої будуть сумісними в майбутньому.

Що таке Далі?

Цифровий адресний освітлювальний інтерфейс (DALI) - це професійний інтерфейс, який дозволяє користувачам керувати одним або декількома світлодіодними пристроями. DALI може дозволити вам керувати світлодіодними драйверами, диммерами та електричними балластами. Додавання датчика руху до DALI цілком можливе, але для двох пристроїв потрібно буде мати шину зв'язку, таку як RS 232 для ефективного зв'язку.

Що таке Z-хвиля?

Це нова порода світлодіодного світлодіодного світлодіоди, що дозволяє ефективно контролювати освітлення в умовах низької напруги. Всі Z-хвильові лампи повністю регулюються завдяки технології Z-Wave.

Резюме

Відомо, що світлодіодні світлодіодні світильники високого тиску споживають на 35% менше енергії, ніж інші світлодіоди. Це означає, що, використовуючи світлодіодні світлодіодні індикатори, ви можете заощадити на рахунках за електроенергію. Зверніться до Fireflier Lighting сьогодні, щоб допомогти вам побудувати свою систему Dimmable освітлення.