Головна > Новини > Зміст

Робіть і не варто світлодіодних світильників високого рівня

Nov 15, 2019

Dos-and-donts-of-LED-High-Bay-lighting

Багато людей хочуть отримати більше яскравості, просто збільшивши кількість світлодіодних світильників High Bay Lighting на складі, фабриці та інших промислових територіях. Однак це не дозволить отримати кращий досвід освітлення! Хочете знати, чому ?. Що ж, використання кращого та ефективнішого освітлювального приладу - це рішення всіх ваших неінформованих проблем із освітленням.

Вибираючи світильники, він може відчувати себе непосильним при такій кількості варіантів на ринку сьогодні. Найпростіший спосіб полегшити справи - це знати основні та недоліки вибору світильників.

Пам'ятайте основи

Як власник бізнесу та менеджер, ви, швидше за все, стурбовані отриманням 3х своїх інвестицій. За допомогою ефективного освітлення ви зможете отримати те, про що мріяли. Є кілька основних особливостей світлодіодного освітлювального приладу з високим відсіком, про який потрібно пам’ятати, перш ніж приймати будь-яке рішення, наприклад, потужність, CRI, CCT та кут променя.


Напруга освітлювального приладу високого заливу
На ринку доступно багато типів освітлювальних приладів, таких як галоген, металогеніди, розжарювання, флуоресцентні речовини та багато іншого, але світлодіоди в тренді. Тепер люди знають про вплив енергії та люменів.

Деякі з людей вважали, що високий рівень споживання води призводить до випромінювання яскравого освітлення, що є абсолютно божевільним. Вихід просвіту визначає рівень яскравості світильника. Розгляньте можливість отримання високого просвіту при низькому споживанні енергії. Як приклад, світлодіодний приладдя Fireflier High High Bay випромінює максимум 38 000 лм при споживанні енергії 200 Вт, що дорівнює яскравості нормального світлодіодного світильника високої потужності 350 Вт. (PS. Цей освітлювальний прилад може бути ідеальним приладом для високої стелі> 15 метрів.)


Необхідна ІРІ
Звертаючи увагу на візуальний рівень простору, ніж слід тримати у своєму розумі високий показник CRI (Color Rendering Index). Чим ближче CRI світильника до 100, тим краще освітлення ви будете архівувати. Ви можете побачити різницю різних результатів CRI на зображенні, зазначеному нижче. CRI вказує, щоб показати справжній колір об'єктів.

color-rendering-index-of-led-high-bay

Специфічний CCT
CCT (Корельований кольоровий індекс) вказує на відтінок світла. CCT обчислюється в "Kelvin", який був розподілений на багато відтінків, таких як:
* 2700 К - 3300 К (теплий білий відтінок)
* 4000 К - 4500 К (Натуральний відтінок білого світла)
* 5000 К - 5700 К (денний білий відтінок)
* 6000 К - 6500 К (Білий світлий відтінок)
Це шкала світлих відтінків, яка представляє різні кольори результату освітлення. Відтінок світла має можливість задавати досвід роботи на складі.

Color-temperature

Кут променя
Кут променя зазвичай ігнорується більшістю клієнтів, коли вони збираються зробити замовлення. На відміну від традиційних світильників (галогенідна металева лампочка, ГПС, люмінесцентна трубка тощо), світлодіодне освітлювальне приладдя має інший кут променя, такий як 60 градусів, 90 градусів і 120 градусів. Різний кут променя призводить до різних характеристик освітлення. Широкий кут бруса зазвичай рекомендується для низької площі стелі, а вузький кут бруса зазвичай рекомендується для високої стелі.

different beam angles for high ceiling


Відбивачі
Не всі просять рефлектор. Насправді, рефлектор зазвичай використовується для традиційних світильників на високих місцях, оскільки вони освітлюються на 360 градусів. Відбивач може допомогти перенаправити світло на підлогу. Однак світлодіодне світильник High Bay Lighting безпосередньо до підлоги. Завдяки дизайну лінз ви можете вибрати інший кутовий об'єктив замість відбивача. Однак якщо вам потрібне світло з низьким відблиском, необхідний алюмінієвий рефлектор або полікарбонатний дифузор.

Banner-Ripple-LED-High-bay-light-0


Вхідна напруга
Більшість людей приймає напругу вхідного струму AC90-305V, тоді як невеликій частині людей потрібна вхідна напруга з AC200-480V.

AC200-480V-LED-DRIVER

Не світяться світильники високої бухти

Є деякі речі, про які потрібно пам’ятати, розглядаючи освітлювальну арматуру для промислової зони.


Не забувайте жодної області
Простір, як майстерня, вимагає різних типів освітлювальних приладів через багато цілей використання. Якщо ви подивитесь на всю площу майстерні, то для освітлення всього простору потрібні світильники внутрішнього та зовнішнього освітлення. Нехтування будь-яким простором може призвести до будь-яких випадкових випадків. Повідомлялося, що більшість аварій сталися через низьке освітлення та розмитість візуального зображення.


Не встановлюйте занадто багато світильників
Встановлення занадто багато світлодіодних світильників може призвести до переповнення працівника під час роботи, що може спричинити напругу очей. Ніхто не хоче перебувати в занадто освітленій зоні. Встановлюйте лише достатню кількість приладу, який трохи освітлює область з ідеальним рівнем люкс. Якщо ви не впевнені, що потрібен рівень люксу, ви можете перевірити цю статтю: скільки люкса потрібно моїй кімнаті?


Не забудьте перевірити рейтинги високих світильників.
Більшість світлодіодних світильників високого рівня на ринку мають IP65, а деякі не є водонепроникними.


Не варто йти на компроміс із функцією над стилем.
Вибирати кріплення може бути спокусливо, виходячи виключно з того, як воно буде виглядати в просторі, але функція світильника є основною причиною його вибору. Хороша новина полягає в тому, що сьогодні на ринку є багато світильників, які нададуть вам стиль та функції, такі як UFO LED High Bay.


Види світлодіодних світильників високого рівня
Планувати рішення освітлення для величезного простору не так складно, як здається. Ось кілька світильників, які ви можете встановити у свій промисловий простір.
* Світлодіодні горизонти високого рівня з датчиком руху або без нього (для внутрішнього високого відсіку)
* Світлодіодне високоефективне світло E40 (для заміни існуючої лампи галогеніду металу або лампи високого тиску)
* Світлодіодне високе світло з алюмінієвою кришкою або дифузором для ПК (для освітлення супермаркету або виставкового освітлення)
* Світлодіодна кукурудзяна лампа з основою E27 / E40 (для полегшення до низької стелі)
* Світлодіодне високе освітлення з вхідною напругою AC200-480V (для промислової зони з AC347V, AC400V або найвищим входом AC480V)

Це найбільш рекомендовані світильники, які знижують до 75% витрат на комунальні платежі. На відміну від металогенідів та будь-яких інших традиційних світильників, усі ці світильники не нагріваються після тривалого робочого часу.


Фінальні думки
Ми сподіваємось, що отримаємо всі пункти, про які ми згадали у статті. Надалі, якщо ви плануєте замінити свій освітлювальний пристрій, просто зберігайте всі згадувані нами елементи, це допоможе вам отримати кращий світильник порівняно з поточним, який ви використовуєте.