Головна > Новини > Зміст

Все, що вам потрібно знати про освітлення високого затоки

Aug 11, 2017

industrial-led-lighting-for-warehouses-commercial-facilities

 

Що таке високе освітлення затоки , і які програми це вигідно?

Кожного разу, коли потрібно висвітлити великий внутрішній простір, зазвичай підходить велике затока . Розглянемо приміщення, як виробничі приміщення, гімназії, склади, великі універмаги, фабрики тощо; Ці об'єкти, як правило, величезні і охоплюють багато вертикального, а також горизонтального простору. Для цього потрібне потужне освітлення, щоб забезпечити належну освітленість відповідних рівнів підсвіжок. Високоякісні світильники для засмагання, як правило, висять зі стелі за допомогою гачків, ланцюгів або підвісок, або вони можуть бути закріплені безпосередньо на стелі.

Різні галузі та об'єкти потребують високого освітлення затоки. Деякі з найбільш поширених:

 • Склади

 • Промислові об'єкти

 • Виробничі потужності

 • Школа та університетські гімназії

 • Муніципальні об'єкти, такі як громадські центри або бази відпочинку

 • Комерційні програми, такі як універмаги

Чому світлодіодні світильники засмагають замість металогаліду, флуоресцентних або інших звичайних вогнів ?

Історично склалося так, що технології освітлення були (і як і раніше) застосовувані в складських та промислових умовах, коли потрібні високі лампочки. Найбільш поширеними є галогеніди металів (MH), натрію високого тиску (HPS) та люмінесцентні. Хоча кожен з цих ламп має свої переваги, промислові світлодіодні освітлення перевершує своїх звичайних аналогів важливими способами. Давайте подивимося на деякі різні міркування, вирішуючи, чи є модернізація світлодіодів відповідним для вашого складу чи промислового простору.

 • Індустріальне світлодіодне освітлення проти ліхтариків на високих бухтах металевого галіди : якщо ви коли-небудь були на балу, можливо, що вогні, що висвітлюють поле, - металогідід. Лампи MH є поширені в спортивних та складських / промислових цілях (а також в будь-якому місці, де потрібно підсвічувати великі, великі простори). Переваги MH-ліхтарів включають пристойну кольорову рендеринг і порівняно достатню кількість стоп-свічок (на відміну від інших типів звичайних ламп). Деякі їх основні недоліки полягають у тому, що вони тримають довгий час для розігріву (іноді 15-30 хвилин), вони дорогі для підтримки, їх характеристики відмов включають мерехтіння, і більша частина енергії, яку вони виробляють, витрачається як тепло.

 • Світлодіодне освітлення високого проміння та освітлення високого тиску натрію (ГЕС): вогні HPS часто використовуються в складських, промислових, ділових та оздоровчих закладах, де підходить високе лайнерне освітлення. Їх перевагами є дешева ціна продажу, висока енергоефективність (низькі експлуатаційні витрати) та порівняно тривалий термін служби. Технологія освітлення HPS зберігає ці переваги над більшістю звичайних ламп, але вони втрачають усі три значення для світлодіодного освітлення. Недоліки лампочок HPS включають найгірший відтінк кольорів на ринку та період розігріву.

 • Індуктивне світлодіодне освітлення проти флуоресцентного освітлення: хоча дещо рідше, люмінесцентне освітлення іноді використовується на складах або в промислових цілях (в першу чергу, Т12, Т8 та Т5). Переваги флуоресцентних освітрів включають дешевші початкові витрати та відносно високу ефективність (особливо у порівнянні з іншими звичайними лампами). Негативні показники включають наявність токсичної ртуті (яка потребує деяких процедур видалення відходів), скорочення терміну служби при увімкненні та вимкненні, а також необхідність баласту для стабілізації світла.

Які три основні переваги використання технології світлодіодного освітлення для всіх програм?

Не секрет, що технологія світлодіодного освітлення значно перевершила можливості звичайного освітлення. Окрім обговорюваних вище міркувань, є три загальні переваги світлодіодного освітлення, яке застосовується для всіх освітлювальних приладів.

 • Зниження вимог до технічного обслуговування. Як обговорювалося вище, світлодіодні ліхтари мають тривалість життя, що в чотири-сорок разів більше, ніж у багатьох звичайних лампочок. Це означає менше заміни ламп, які зношуються. Технологія світлодіодного освітлення також створює світло інакше, ніж звичайне освітлення палива та ламп, замість цього використовуючи діод. Це означає, що менше рухомих частин для розриву і, отже, менше ремонту або заміни. Технічне обслуговування є особливо важливим, коли мова йде про промислове освітлення або складське освітлення. За визначенням, високі засніжені ліхтарі мають вищу висоту монтажу, що означає, що для зміни лампи потрібне якесь спеціалізоване обладнання або творчість. Ліси, подіуми та гідравлічні підйомники зазвичай використовуються для заміни або заміни ламп, і кожен з них може призвести до додаткових витрат на технічне обслуговування або обладнання. Знову ж таки, тривалість промислового світлодіодного освітлення означає, що світильники потрібно змінювати набагато рідше, що означає економію на найнижчому рівні.

 • Покращена якість освітлення. Індуктивне світлодіодне освітлення та високі лампочки, як правило, оцінюються краще в порівнянні з більшістю інших ламп, коли мова йде про індекс кольорового рендеринга (CRI), корельовану колірну температуру (CCT) та стоп-свічки. CRI - це вимірювання здатності світла виявляти фактичний колір об'єктів у порівнянні з ідеальним джерелом світла (природним світлом). У нетехнічних термінах CCT взагалі описує "свічення", виділене лампочкою - чи це тепло (червоне), або холодно (синювато біле)? Ноги свічки порівнюють кількість світла, що надходить з джерела, і кількість світла, що потрапляє на потрібну поверхню; Вони в основному міра ефективності. На всіх трьох фронтах світлодіодні ліхтарі працюють дуже добре.

 • Підвищення енергоефективності. Світлодіодні ліхтарі не тільки генерують світло по-різному, вони також поширюють світло по-різному, ніж звичайні освітлювальні рішення, що призводить до меншої енергії, необхідної для забезпечення однакового виходу. Як це працює? По-перше, багато звичайних вогнів витрачають багато енергії, яку вони виробляють, випромінюючи її як тепло (це особливо стосується метал галогенідного освітлення). По-друге, більшість звичайних освітлювачів є всенаправленими, що означає, що вони виводять світло на 360 градусів. Отже, велика кількість світла витрачається, вказуючи на стелю, або розбавляючи, тому що його потрібно переорієнтувати за допомогою світильників. Індуктивне світлодіодне освітлення для додатків, що потребують високих світильників, усуває ці дві проблеми витраченої енергії (через втрати тепла та всенаправлене випромінювання).

Чи є у вас ще питання про високе освітлення затоки ?

Як завжди, будь ласка, не соромтеся звертатися і задавати нам будь-які запитання безпосередньо - ми були б честь допомогти вам на шляху до вдосконалення енергоефективних освітлювальних рішень.