Головна > Новини > Зміст

Як зробити, зменшуючи датчик під проводом високої Bay працює?

Oct 10, 2017

В порівнянні з традиційними світильники, таких як HID, Галогенні лампи ГЕС, світлодіодні освітлення більшість перевагою є енергія збереження. Він повинен тільки 30-50% потужності для отримання освітлення же або кращого ефекту. Що варто згадати, що ми можемо також використовувати затемнення датчик (мікрохвильова піч) зберегти більше енергії.

Fireflier освітлення є ідеальним рішенням з слабкіше датчик для більшості наших під проводом високий бухт.

НЛО високий Bay світлодіодні з слабкіше датчик:

Лінійний високий Bay світлодіодні з слабкіше датчик:

Як затемнення датчик під проводом високий бухти робіт?

Детектори MC601V інноваційні та активного руху з HF системою 5,8 ГГц. Рухи можуть бути виявлені через пластику, скла і тонкий тугоплавких неметалевих матеріалів. Сенсори дозволяють енергозбереження без шкоди для комфорту. При використанні в поєднанні з 1-10V затемняється світлодіодні драйверів або баласти, вони можуть домогтися затемнення функція 3-крок, який ідеально підходить для використання в деяких районах, що вимагає легка зміна повідомлення перед повністю вимкнути. Також, датчики, інтерфейс 1-10V може співпадати з Merrytek автономний Денне світло датчик MS01 і здійснювати перехід на літній і збирання врожаю, означає, що система освітлення Автоматизоване управління, які або вимкнути або зменшення яскравості штучного світла у відповідь на доступні Денне світло в просторі. Як він використовує Merrytek технологією третього покоління, нормальний 5,8 ГГц мікрохвильових модуля можна легко дістатися до високого монтажу високо до 15 м і довгий виявлення області в радіусі 10 м.

3-затемнення функція Хевісайда

Світильники в коридорі знаходяться під контролем декількох датчиків. Після того, як будь-який рух виявляються одним з датчиків, руху сигналу передаються в інші датчики, з'єднаних разом. Потім всі лампи, увімкніть в той же час, а не переходити на лампи в області, де виявленні руху.

3 steps dimming

wiring of dimming sensor

Далі - OFF функція

Датчик руху MC601V + світлодіодні драйвер або баласту (будь-якої марки)

MC601V є інноваційна Считувачі магнітних карт, вимкніть світло на виявлення руху, і перемикач після того, як провести час, коли немає не руху, виявлені. Як датчик вбудований Денне світло може читати значення яскравості, датчик не вмикається світло якщо з достатнім природного світла.

on off function of dimming sensor

Збирання врожаю (літо)

При використанні в поєднанні з Merrytek daylight датчик MS01, система є автоматизовані елементи керування або вимкнути або зменшення яскравості штучного світла у відповідь на доступних Денне світло в просторі.

microwave sensor led

Виявлення візерунком

detection pattern

Специфікація

spec of diming sensor

Налаштування

Вибравши комбінацію на DIP-перемикачі, датчик даних можна точно встановити для кожного конкретного додатка.

dimming setting