Головна > Новини > Зміст

Як правильно вибрати світлодіодне високе світло?

Sep 24, 2020
choose LED high bay light

Хто знав, що освітлення будь-якого нового простору - це таке складне завдання! Зрештою, ми не можемо застосовувати однотипні рішення для освітлення як до будинків, так і до комерційних приміщень, так? Ваші співробітники повинні бачити комп’ютер, машини, продукти та багато іншого.

Освітлення такого приміщення, як склад або виробниче приміщення, є великим замовленням. Ці кавернозні програми вимагають компонування, яке повинно враховувати кількість світильників, розподіл світла, кольорову температуру, рівень люкс та інші унікальні характеристики. Незалежно від того, чи ваше освітлення передбачає новий будівельний проект або індивідуальний проект модернізації, увага до деталей має вирішальне значення для забезпечення належного освітлення з чудовою рентабельністю інвестицій.

Прийняття розумних рішень щодо освітлення для великого робочого простору може підвищити продуктивність, одночасно значно зменшивши витрати на енергію. За умови належного освітлення працівники можуть чіткіше розглядати свою роботу, ефективніше концентруватися, усувати помилки і навіть підвищувати ефективність. У той же час важливо не випускати з виду операційні витрати. Світлодіодне освітлення з високим відсіком - це розумний, економічний вибір, який дозволить заощадити більше, ніж галогенідні та флуоресцентні альтернативи.

У Fireflier, як виробник рішень для промислового освітлення протягом 10 років, ми уважно стежимо за галуззю промисловості, щоб запропонувати вам продукти промислового освітлення, які пропонують інноваційні та ефективні рішення. Ми підібрали декілька найкращих світлодіодних відсіків, які зараз представлені на ринку, і ми сподіваємось допоможуть вам у виборі світильників. Варіанти, які ми включили, можуть варіюватися з точки зору стилю, але що стосується довговічності, надійності та можливостей освітлення - всі вони відповідають найвищим стандартам.

Круглі НЛО Високі затоки

Пройшли часи гігантських галогенідів металів та приладів натрію високого тиску. Багато людей роблять вибірНЛО світлодіодні високі відсікина користь більш легкого, гладкого дизайну. Як випливає з назви, "НЛО" відноситься до круглої форми цього стилю високої бухти. Ці естетично приємні, компактні світильники оснащені найновішими світлодіодними технологіями та високоякісним світловим випромінюванням - важливим для сучасних комерційних та промислових застосувань. Вони пропонують один з найкращих варіантів високих стель - зазвичай більше 20 футів - і забезпечать рівномірне розповсюдження світла по всьому простору. Світлодіодні світильники НЛО швидко стають популярним вибором для освітлення великих просторів від роздрібних магазинів та складів до кінних арен та спортивних споруд.

UFO LED high bay light for sport facilities

Спортивні споруди з використанням високошвидкісних світлодіодних ліхтарів HBL від Fireflier потужністю 150 Вт з 22500 лм

Fireflier - це перший виробник і дизайнер лінз Ripple (кругових лінз), які популярні на ринку з 2014 року. Наші серії світлодіодних світлодіодів High Bay Bay оновлюються з кожним роком. До цього часу ми маємо HBL, AHBL, CHBL, EHBL та наш новий тип FHBL. Усі наші серії НЛО із високим відсіком надзвичайно довговічні, ударостійкі та побудовані з герметичним корпусом із захистом IP65, щоб уникнути впливу апаратних засобів та щілин, де волога та бактерії можуть накопичуватися та спричиняти проблеми безпеки.

Fireflier забезпечує широкий діапазон потужності від 40 Вт до 1000 Вт та різні кольорові температури для нашої НЛО високої бухти - 3000 К, 4000 К, 5000 К та 6000 К. Високий відсік НЛО можна встановити за допомогою гачка, підвіски або поверхневого кріплення для адаптації до різноманітних застосувань. Його можна використовувати як самостійно, так і з координуючим полікарбонатним рефрактором або алюмінієвим відбивачем (продається окремо).

Для порівняльної альтернативи ми рекомендуємо FHBL Round High Bay. Це нове покоління круглої високої бухти - ще один чудовий вибір для заміни застарілих галогенідних приладів, щоб зменшити витрати на технічне обслуговування та енергію. Цей прилад стандартно постачається з полікарбонатними лінзами, і, як і серія HBL, FHBL Round High Bay можна використовувати в будь-якій роздрібній торгівлі, на складі, у спортзалі чи на промислових підприємствах. Однією з переваг перед HBL є трохи вищий рівень захисту IP66 для вологих приміщень та модульна конструкція світлодіодного драйвера та світлодіодного джерела GG-підсилювача; Обидва світильники мають щедру п'ятирічну гарантію, яку варто цінувати, коли ви стикаєтеся з важкими умовами експлуатації.

UFO LED High bay lamp

Лінійні високі затоки

Лінійні світлодіодні світильники з високим відсікомпропонують рівномірне і рівномірне освітлення. Вони ідеально підходять для освітлення великих приміщень із високими стелями - зазвичай вище 25 футів - включаючи склади, торгові площі, виробничі підприємства та спортивні споруди. Величезний простір між підлогою та стелею вимагає лінійного світлодіодного високого відсіку з достатньо високим світловим потоком для якісного, яскравого світла, яке можна сфокусувати вниз і поза приладом. Наші лінійні високі відсіки є індивідуальною заміною HID та флуоресцентних світильників; забезпечуючи потужну ефективність та зменшуючи споживання енергії до 85%.

Лінійні світлодіодні моделі можна монтувати безпосередньо до стелі або підвішувати ланцюгами або літальними тросами. Вони доступні в різних упаковках люменів, довжинах (від< 2ft="" до="" 5ft)="" і="" потужності="" (від="" 60w="" до="" 200w).="" колірна="" температура="" зазвичай="" обмежується="" 3000k="" 4000k="" 5000k="" або="" 6000k,="" щоб="" досягти="" яскравого,="" денного="" вигляду,="" необхідного="" в="" таких="" типах="" середовищ.="" напруга="" очей,="" втома="" та="" відволікання="" уваги="" -="" все="" це="" справжнє="" занепокоєння,="" з="" яким="" стикаються="" працівники="" при="" роботі="" під="" занадто="" слабким="" освітленням="" або="" різким="" освітленням="" від="" застарілих="">

Лінійне світлодіодне світло High Bay від Fireflier має найсучаснішу лінійну конструкцію, яка зменшує обсяг до 60% - заощаджуючи багато цінної полиці або місця для зберігання. Завдяки трьом варіантам розміру та шести люменним пакетам, Linear LED High Bay Light призначений для заміни галогенідних приладів потужністю до 400 Вт і може бути встановлений на висоті до 30 футів.

Доступні безліч зручних для користувача опцій, включаючи затемнення від 0-10 В, захист від перенапруги та резервне копіювання акумулятора. Також пропонується лінійне світлодіодне світло з високим відсіком з мікрохвильовим зондуванням руху. Вони важливі для власників бізнесу, які хочуть зменшити витрати на енергію. Ще однією зручною особливістю є 50 000 номінального терміну служби. Тривалий термін служби має вирішальне значення, оскільки - хоча вам не доведеться це робити часто - високі бухти вимагають додаткового часу та праці для заміни.

E40 Світлодіодна лампа з високим відсіком

Якщо ви хочете зберегти свій прилад HID, але вам потрібні покращені характеристики, потужність та економія енергії, набір для модернізації та лампочки із високим або низьким відсіком - це ідеальні продукти. Хоча вони дешевші за абсолютно новий прилад і простіші в установці, вони забезпечують практично однакові переваги. Ці модернізовані лампочки та комплекти мають різну інтенсивність та кольорову температуру для різної висоти стелі та середовища.

E40 Led high bay bulb in warehouse

ПожежникE40 Світлодіодна лампа з високим відсікомдоступний з різними кутами променя, включаючи 60 °, 90 ° та 120 °. Тому їм не потрібен відбивач вашого світильника, який усуває витрачене світло. Через це ви можете вибрати меншу потужність для досягнення тієї ж потужності. Сенсор для затемнення 1-10 В та мікрохвильова піч також є додатковим для світлодіодних ламп E40 High Bay

E39 E40 LED High Bay Bulb 150W

Якщо у вашому закладі є старі HID-лампи, і ви хочете перейти на світлодіоди, ви зіткнетеся з дилемою. Або ви придбаєте нові, або модернізуєте свої поточні світильники. Модернізація відсіків для світлодіодів має багато переваг. Одна велика перевага перед новими світильниками: вони доступні.

Ці світильники мають такі ж переваги, як нові світлодіодні світильники, і допомагають заощадити на установці. Вони допомагають знизити екологічний вплив вашого закладу. Не тільки економити енергію, але й зменшувати викинуті старі світильники.

Переоснастивши старі світильники новою світлодіодною технологією, ваш об’єкт зменшить споживання енергії до 75%. Також повинна бути краща продуктивність, адже хороше освітлення має важливе значення для ефективності роботи. Елементи керування світлом інтегруються у вашу систему освітлення, заощаджуючи до 90%.

Ми тут, щоб допомогти

Звичайно, є й інші фактори, які слід враховувати при виборі належногоСвітлодіодне кріплення для високих відсіківВам потрібно буде визначити, скільки світильників вам знадобиться та вимоги до інтервалів, виходячи з обсягу вашого проекту. Характер виконуваної роботи та навколишнє середовище також відіграватимуть важливу роль у вирішенні, який саме тип кріплення використовувати. Наприклад, якщо вам знадобляться можливості затемнення, датчики руху, або якщо ваші прилади повинні бути стійкими до погоди, змивів або жорстких розчинників для чищення. У закладах, де проводяться кольорочутливі роботи, надзвичайно корисним буде щось із високим показником CRI.

Оскільки енергетичні компанії пропонують величезні знижки, зараз ідеальний час оновити існуючий комерційний простір до світлодіодного. Знижки можуть значно зменшити початкову вартість вашого проекту та збільшити рентабельність інвестицій. У багатьох випадках інвестування в енергозберігаючі світлодіодні світильники з високим відсіком для вашої "задньої частини будинку" дозволить вам перекласти свій бюджет на інші сфери вашого бізнесу, що мають більший вплив. Завдяки модернізації світлодіодів ви насолоджуєтесь зниженими витратами на технічне обслуговування та енергію та уникнете проблем із безпекою, спричинених поганими умовами освітлення.

Ми не очікуємо, що ви матимете всі відповіді. Наша мета - Fireflier - надати вам ресурси, необхідні для легкого та ефективного завершення вашого проекту. Наші сертифіковані спеціалісти з освітлення можуть допомогти вам з технічними питаннями, вибором світильників, макетами та котируваннями. Якщо у вас виникли запитання щодо продуктів із цього списку,зверніться до нашої команди. Ми допоможемо вам скласти рішення для освітлення, яке відповідає вашим вимогам до бюджету та доставки. Зателефонуйте нам або скористайтеся функцією живого чату на нашому веб-сайті.