Головна > Новини > Зміст

Важливість тесту на вигорання в світлодіодному освітленні

Jul 11, 2018

Забезпечення високоякісних світлодіодних світильників, ламп та освітлювальних приладів означає встановлення суворого обладнання для контролю якості та стандартів тестування. У Fireflier Lighting ми впровадили процес виробництва та контролю якості, що забезпечує енергоефективні світлодіодні продукти, які тривають довше і забезпечують незрівнянне освітлення.

Сьогодні ми познайомимо вас із світлодіодним випробувальним обладнанням та інструментами, які допоможуть нам забезпечити найкращі світлові рішення для наших світових світлодіодних клієнтів. Подивіться та покращіть уявлення про процес виробництва та випробування світлодіодів:

Джерело змінного струму та цифровий лічильник потужності

Обладнання для тестування світлодіодних випромінювань допомагає нашій команді проводити повні тестові роботи при різній напрузі та гарантує, що світлодіодні продукти працюють у найкращому вигляді навіть при надмірній напрузі. Інструмент випробувань світлодіодних випромінювань також допомагає випробувати випромінювання, яке важливо для визначення оптимальної продуктивності світлодіодів.

Інтеграція сфери

Технічне оснащення світлодіодних випробувань допомагає керувати великою кількістю тестів, включаючи тестування електричних характеристик, тестування фотометричних параметрів та тестування кольорових параметрів. Всі вищезазначені випробування відіграють вирішальну роль у забезпеченні якості світлодіодних ліхтарів, беручи до уваги напругу напруги, зворотного струму витоку, коефіцієнт потужності, індекс рендеринга кольорів, потік випромінювання тощо.

Тест IES

Запуск тестування фотометричних параметрів та електричних характеристик продуктивності важливий для встановлення високих стандартів світлодіодного освітлення для випробувань та сертифікації. Обидва тести допомагають Fireflier Lighting отримати розподіл світла, світловий ефект, світловий кутовий промінь, коефіцієнт потужності, напруга та струм правою. Це те, що кожен провідний світлодіодний виробник і постачальник піклується про те, будь то в США чи Китаї.

Старений стенд для тестування

Світлодіоди High Bay Lights, світлодіодні лампи кукурудзи та освітлювальні прилади, які постачаються без старіння, поставили покупців у небезпеку несправних світлодіодних продуктів. Ось чому наша команда світлодіодних інженерів забезпечила 72 години старіння джерела світла; 72 години випробування на старіння на IC, конденсатор та резистор; Від 48 годин до 72 годин для витоків старіння; 36 годин для випробування на удар і принаймні 24 години випробування на старіння на повній лампі.

Пристрій для тестування приладу та ілюміометр

Хоча ілюміометр допомагає керувати інтенсивністю світла та однорідними ефективними тестами, тестер hi-pot використовується для проведення 1005 випробувань опору напруги відповідно до стандартів UL і TUV. Завдяки таким тестам провідні світлодіодні компанії контролюють якість і стають найкращим джерелом для придбання якісних світлодіодних ліхтарів.

Вібраційні прилади

Сборка є важливою частиною створення світлодіодних ліхтарів високої якості, і тому важливо забезпечити стійкість монтажу. Це випробувальне обладнання для світлодіодного світла допомагає нашим інженерам упевнитися, що світлодіодні лампи та світильники високої якості мають високу форму і мають тривалий термін служби.

Тест на падіння

Як випливає з назви, цей тест перевіряє стійкість світлодіодних трубок та упаковку продуктів. Тест на крапку має вирішальне значення для запобігання пошкодженню світлодіодного продукту під час транспортування та перешкод для наших клієнтів у США, Канаді, на Близькому Сході та в Австралії.

Цього разу давайте робимо акцент на тестування старіння (Burn in Test), яке зазвичай ігнорується багатьма виробниками світлодіодних освітлювальних приладів.

Що таке старіння стійки для тестування?

Стілець для старіння присвячений моделювання продуктів у реальних умовах, пов'язаних із застосуванням різних факторів при старінні умов виробу для посилення процесу відповідних умов.

Чому нам потрібен тест на старіння?

Електронні вироби, незалежно від компонентів, деталей або машин, потребують випробувань на старіння. Старіння та тест - це не одне поняття, перше старіння, а потім тестування. Електронний продукт після виготовлення утворює повний продукт, здатний грати свою роль. Але користувачі можуть знайти різні проблеми після використання, більшість проблем виникає за перші кілька годин до десятків годин. Пізніше сформулювати старіння електронних продуктів та тестування, щоб імітувати використання стану або еквівалентні продукти. Цей процес виконує виробник продукту. Проблемні продукти залишаться на заводі, продукти без проблем продаватимуться користувачам, щоб переконатись, що продукти, які користувачі купують, є надійними або менш проблематичними, це означає тест на старіння.

Як зробити тест на старіння?

1 Покладіть світлодіодні світлодіодні підсвічування один на один на стару полицю, підключивши їх до відповідного сидіння.

2 Відкрийте перемикач випробувального стенду старіння відповідно до різної вхідної напруги, щоб закрити відповідний вимикач живлення, щоб перевірити, чи світиться кожна лампа, одночасно гарантуючи, що лампа в процесі старіння працює повною потужністю.

3 тривалість випробувань на старіння більше 24 годин, лампа в процесі старіння, лампа не менше проходу, випробування потужністю, кожна потужність 20 секунд, вимикання 20 секунд, процес старіння кожні 2 години, щоб виконати освітлення (Метод полягає в тому, щоб підібрати лампу вручну в дрейтовій рамці старіння або відповідним натисканням). У світильниках, що відстають, не можуть з'явитися мертві вогні, темні вогні, блимання, кольоровість та інші небажані явища.

4 старіння відповідно до різних ламп відповідно до різних процедур старіння, старіння завершується, закривають перемикач старіння випробувального стенду, щоб бути температурою поверхні світильника вниз до кімнатної температури, лампи зі старіючої стійки для тестування, видалити, помістити в призначений місце, щоб чекати наступного процесу.

5 у процесі старіння, наприклад, вищезазначене опис негативних явищ, слід негайно припинити тестування, дефектні продукти вилучаються із старіючою стійкою і складають непоганий репутацію, поганий, поганий сервісний відділ по доставці товарів, щоб мати справу.

6 старших співробітників кожні 2 години, щоб зробити таблицю записів старіння.

7 якісних відділів IPCQ кожні 2 години обстеження старіння рами, перевірити старіння випробування є нормальне освітлення, старіння ламп і ліхтарів, щоб визначити той же час, перевірити час старіння лампи, термін зберігання, старіння записів записані в інспекції. На листуванні, коли ненормальний показник старіння перевищує 3%, IPCQ повинен відповісти на ситуацію на контроль якості.

8. Контроль світильників повинен бути встановлений відповідно до старіння монтажної схеми, працівники післяпродажного обслуговування повинні співпрацювати з виробництвом старіння.

Fireflier Lighting має випробування на витривалість більше 24 годин, які вони проводять перед упакуванням та доставкою своїх світлодіодних світильників та інших світильників. Це робиться для того, щоб клієнти отримували високоякісні продукти. Тому тест на старість є невід'ємною частиною у всіх виробничих процесах, проведених Fireflier Lighting. Однак ми не можемо гарантувати 100 відсотків ефективності, оскільки завжди є помилка. Проте, ми намагаємося все, що ми можемо, вирішувати цю помилку в найкоротший термін.

Нижче наведено декілька тестових фотографій продуктів Fireflier Lighting:

Нагнітає НЛО світлодіода High Bay Light 60-240Вт

Випробувати UFO LED Високий рівень стійкості до випробувань старіння

біла обробка НЛО LED High Bay Light

Титан НЛО LED High Bay Light 300W-480W:

Титан НЛО світлодіодів з високим відривом

Лінійний світлодіодний висвітлювач High Bay Light 80-200W:

Лінійний світлодіодний висвітлюється вогнем випромінювання

Лампа 50W-300W світлодіодна висока лампа E40:

Тест на витримку випромінювання світлодіода E40 High Bay

IP65 лампочка кукурудзяна 10W-80W:

Тест на витримку випромінювання лампи кукурудзи IP65 IP65

Культивована кукурудзяна плівка IP65 60w-200W:

Тест на витримку світлодіодів CORN bulb