Головна > Новини > Зміст

ПРОМИСЛОВА СВІТЛО? Це світлодіодний низький промінь або світлодіодний високий промінь?

Nov 07, 2019
high bay vs low bay

High Bay / Low Bay - це терміни освітлення, які використовуються для опису правильних ліхтарів, необхідних для відповідної висоти стелі. Історично , можливо, Низька бухта була « плоским білим коробкою світла », а Висока бухта була високою бухтою підвісного типу, а фізичні властивості ігнорували?

Проекти з освітлення важких режимів , як це часто роблять у великих будівлях, таких як склади , фабрики та переробні заводи , як правило, вимагають високого та низького освітлення. Ці вихідні світильники з високим просвітом розроблені для забезпечення добре розподіленого та рівномірного світла у відкритих приміщеннях.

Це те, що має загальне високе та низьке світло.

Але чим вони відрізняються? Нижче ми вирішуємо питання щодо освітлення низької та високої заливів.

Що таке Високі затоки ?

Високі ліхтарі зазвичай використовуються у відкритих приміщеннях з високою стелею. Як правило , ми визначаємо високі ліхтарі як такі, які призначені для встановлення в будь-якому місці від висоти 20 футів до 40 футів над підлогою. Щоб ці світильники були ефективними на цьому високому рівні , їм потрібні спеціально розроблені відбивачі ( для лампочок HPS / MH ) або лінзи ( застосовуються у високих світлодіодних відсіках ), щоб забезпечити рівномірне потрапляння світла до підлоги та зменшення витраченого світла.

Що таке Низькі затоки ? лінійний світлодіодний низький промінь

Як видно з назви , ці застібні світильники часто використовуються з нижчими стелями на відкритих ділянках. Низькі ліхтарі часто розраховані на освітлення відкритих майданчиків з перекриттями від 12 футів до 20 футів. Все, що перевищує цю висоту, може використовуватись для високих бухт , і все, що нижче, є дуже рідкісним явищем у великих приміщеннях на відкритих майданчиках , і в іншому випадку вимагає іншого тип світильника цілком.

У чому полягає остаточна різниця?

Коротше кажучи , висота, на яку ці світильники використовуються, є основною відмінністю з точки зору їх різниці в застосуванні. Для технічних відмінностей є дві основні речі: просвіт і те, як вони спрямовують своє світло. Як правило, при менших освітленнях вони потребують меншої продуктивності просвіту через свою природу, щоб втратити менше світла. По-друге , кути відбивача або лінзи сильно різняться, оскільки різні висоти вимагають різних напрямків і розміщення світла.

Все це має значення, тому що використання неправильного кріплення ( високий відсік на ділянці з низькою стелею або низький відсік у зоні з високою стелею ) може призвести до зайвих витрат разом із недостатньо освітленими ( або занадто освітленими ) ділянками - які може легко викликати небезпечні умови. Щоб цього уникнути , ми радимо завжди звертатися за консультацією до професіонала, перш ніж приступити до одного кріплення над іншим.

Різна продуктивність з різним об'єктивом

різні кути балки для високої стелі

Подумайте, як взяти загальну кількість 22500 люмен із 150-ваттового світла і подумайте, куди ці люмени йдуть? Led Low Bay буде виходити приблизно на 120 градусів і продовжувати подорожувати, поки вони не потраплять на підлогу або стіну, де вони потім будуть поглинені і відбиті. Величина поглинання / відбиття залежатиме від світловідбиваючих властивостей стін та підлоги.

Тому , якщо у вас склад з висотою кріплення 20 футів зі світлими стінами та підлогами , то можна використовувати світлодіодний низький залив і отримати відмінний рівень рівномірності.

Якщо ж у вас висота кріплення на 20 футів і темне і брудне середовище , Висока бухта з 60-градусною лінзою направить усі 22500 люмен на площу, що охоплює 60 градусів на заводській підлозі. Це призведе до набагато більшого рівня люкс на рівні підлоги порівняно зі світлодіодним низьким відсіком, встановленим на одній висоті.

Існує також можливість використання вузької лінзової висоти ( 30 градусів ), яка ідеально підходить для стелажних додатків, коли лінза направляє світло саме туди, куди потрібно вниз по прохідному стену, а не висвітлює верхню частину стелажа.

Завжди існує баланс між правильним світильником та комерційним наслідком різниці у витратах між Низьким та Високим Бей.

Як вибрати?

інформація про банери компанії

Fireflier має ряд низьких та високих бухт, які підходять для всіх типів складських та заводських застосувань від 12 футів до понад 40 футів.

Просте моделювання освітлення запропонованої області може показати різні рівні освітлення, досягнуті при використанні різних продуктів. Якщо ви знаєте висоту вашого відкритого приміщення , вам буде легко здійснити дзвінок між необхідністю високої та низької ліхтарів. Якщо вам потрібна допомога в цьому процесі - обов'язково зв’яжіться з Fireflier Lighting, і один з наших фахівців з освітлення з радістю допоможе вам влаштувати ваш високий залив проти дебатів із низьким заливом.