Головна > Новини > Зміст

Повеней Світлодіодний світло, світлодіодні ліхтарі видобутку, повеней Світлодіодний світло, щоб енергозбереження більш скупий

Feb 14, 2017

Наші вироби светотехничні — виробництво і споживання потужності, освітлення становить близько 13% споживання електроенергії всього суспільства. Соціальний прогрес, народний обізнаності збереження енергії і вище та впровадження енергозберігаючих Світлодіодних ламп споживачами, різного віку містить Світлодіодний світло повені, світлодіодні ліхтарі видобутку, світло повені, світлодіодні ліхтарі завод та багатьох інших видів.

У порівнянні з традиційними вогнів, у них висока безпека фактор, повільному вогні, низьке енергоспоживання, тривалий термін служби, гарний колір, швидкість реакції, немає Flash частоти, щоб не пошкодити очі, тонкий, короткий і інші значні переваги. Якщо замінити всі 1,4 млрд у використанні ламп розжарювання Світлодіодний світло повені, світлодіодні повінь світло, світлодіодні ліхтарі видобутку, світлодіодні ліхтарі завод, ви можете бути вони зберігають 48 млрд кВт з кожним роком.

Деякі експерти кажуть: світлодіодні глобального гонці до розвиток нових галузей стратегічної важливості, стати еру кризи полегшення промислові трансформацій та модернізації, нові двигуни для сприяння енергозбереження та викидів скорочення.

Зі Світлодіодним технологією, з постійно оновлення та вартість постійно відмовилися, світло лампи світлодіодні проголосували, світло лампи світлодіодні сковороду, видобуток Світлодіодна лампа Світлодіодна лампа фабрики, в місто Ландшафтне освітлення, і декоративне освітлення і невеликий розмір підсвічування сферу застосування має в зрілості; у в полі підсвічування Габаритні і великий екран відображене поле має високошвидкісний розвитку період зростання; Вироби загального освітлення є імпорт період у високошвидкісних розвитку період росту.