Головна > Новини > Зміст

Прожектори світлодіодні A короткий вступ і особливості

Feb 14, 2017

Прожектори світлодіодні за допомогою повені освітлення з функціональними еле загоряються, є одним з важливих способів винахід і прикрасити міського ландшафту. Цей метод notonly освітлення, щоб скрасити фасаду будівлі, проходячи через ретельного планування планувальників освітлення також можна вигадувати більше спокуса ніж день переїзду, структурований, підкреслюючи і видатні характеристики будівлі. Світлодіодний світло повені є скерувати світло, що може блищати рівномірно в усі куточки, його блискучі масштаб можна довільно регулювати, у сценах показано як ілюстрації регулярні бити.

Повінь освітлення, але тільки один метод освітлення будівель, далеко не theonly, ніколи не підйомника фасадного освітлення не буде належати до повінь освітлення, освітлення фасаду не дорівнює на прожекторів. Floodlighting будівель, подані двома такими умовами: по-перше: відповідно до будівлі вигляд shouldhave певний проміжок відбиття. Прожектори є проекції світильник світло висвітлюється на зовнішній частині будівлі, через своє відображення, люди бачать яскравості від появи на напрямку з розслідування. Друга: за thereflective якість будівлі виглядає найкраще, розсіювання, потрібно принаймні розпорошені відбиття, різного вигляду буде відображати світло і легкість зовнішній вигляд робить notreflect, ситуація є різними, спрямованого відбиття, приблизно розділений на три розпорошені відбиття та дифузне відбиття світла.

Поточним мало, світлодіодні повені температура світла зростання не є очевидним. Якщо температура навколишнього середовища є основний хвилі вище, ПРИВЕЛИ прожектори буде Червоний зсув і яскравість буде bereduced, бідні світло однорідність і послідовність. Підвищення температури на спеціальних матричних, великий екран Світлодіодних прожектори надійність, стабільність є більш очевидним. Розсіяння тепла план має вирішальне значення. Софіти від конкретної точки блискучі об'єкти рівномірно в alldirections, за аналогією лампи і свічки кращих Однак. Повінь lightscan розташувати будь-де на сцені. Наприклад, можна розмістити в камері поза межами масштабу, або об'єкти всередині. COSCO інтервал, використовуючи різні кольори на сцені повінь є дуже поширеним явищем. На прожектори можуть проектів темними і mixedmodels. Тому що на прожекторів сяяти в більших масштабах, прожекторів блиск дуже простий вгадати і світло має багато ад'ювантної використання, наприклад, повені світло placednear об'єкт орієнтації зовнішнього вигляду, об'єкт виглядає яскравіше світло.

Колірна температура прожектори світлодіодні можуть бути чутливі вибір між 4000-7000K, індекс зображення з до 80 відсотків, лампа світлого кольору ближче до природного світла. Світлодіодний світильник ефективності є високим, про 90% світлодіодні під керівництвом освітлення послідовне точки зору, з світіння лампи точки зору, освітлення велику частину світла світить прямо в позначеного району, тільки невелика частина відбитих, тим самим вище світло утилізації. Світлодіодні лампи не відкладайте Пуск сумніви можуть бути підключені в будь-який час, в будь-який час, ви можете легко завершити інтелектуальні енергозбереження елементи керування.