Головна > Новини > Зміст

Світлодіодна висока Bay розділений на два Генеральний освітлення і освітлення

Feb 14, 2017

Світлодіодна висока Bay відповідно до його на освітлення можна розділити на загального освітлення та місцевого освітлення двома способами. Представити вам свою перевагу:

Загального освітлення

Світлодіодні шахтаря лампа для загального освітлення Освітлення типу, зазвичай розташовані рівномірно в theworkplace вище або на стороні стіни, освітлення все обличчя, вам необхідно використовувати силу лампи розжарювання, Вольфрам галогенові світильники, газ ксенонові lampsor великої кількості флуоресцентні лампи. Звичайно, немає більше енергії efficienthigh енергетичних світлодіодні highbay, найбільш світлодіод видобутку потрапляють в цю категорію. Світильників загального освітлення мають більші вимоги до розподілу світла, широке використання прямого ілюмінації й прямий освітлення два види розподіл світла, особливо остання. Світлодіодна висока Bay для прямого освітлення, частиною його вгору світло, щоб освітити стелі, ви можете збільшити верхнє світло, створюючи більш затишній та світлій обстановці.

Місцевого освітлення

Під КЕРІВНИЦТВОМ високого бухти освітлення, з метою покращення роботи області освітлення ламп. Basisof загального освітлення, його роль може бути укріплені, додав освітлення, або в деяких placesusually і непотрібно освітлення (наприклад, ремонт і технічне обслуговування обладнання простору) як тимчасовий освітлення. Їх розподіл світла не є строго. Лампи світлодіодні шахтаря такого типу зазвичай встановлюється недалеко від робочої області для використання безпеки з лампою розжарювання додаткових низької напруги (≤ 50V, RMS), Галогенні лампи як джерело світла. Лампа (портативні), висячі лампи, Настільна лампа, Верстати робіт і так далі. У висотних будівлях іноді за допомогою світлодіодні ліхтарі повені для освітлення.