Головна > Новини > Зміст

LED High Bay Light Підтримка Вбудований інтерфейс DALI

Aug 11, 2017

Гарні новини. Драйвер Meanwell HBG тепер підтримує вбудований інтерфейс DALI. Це буде набагато простіше для покупців, які потребують світлодіодного світлодіоду з затемненням Далі. Наша НЛО світлодіодна High Bay Light та світлодіодний світлодіодний висвітлювач High Bay Light використовують серію Meanwell HBG, тому вони безпосередньо підтримують затемнення Dali.
далі значитьвсе водій

Що таке Далі?

У будь-якій системі затемнення баласти та контролери повинні мати можливість говорити однією мовою. У випадку систем цифрового затемнення ця мова є або фірмою, яка є унікальною для конкретного виробника (та інших підсилювачів, якщо це допускається), або відкритим стандартом, таким як протокол цифрового адресативного освітлення (DALI).

Перевага власного протоколу полягає в тому, що єдиний виробник, який перевірив всі окремі компоненти для забезпечення взаємодії та підтримки всієї системи, може забезпечити повну систему управління. Недолік полягає в тому, що власник потім прив'язується до одного виробника, що обмежує вибір і потенційно жертвує економікою.

DALI - безоплатна, непатентована, двосторонній, відкритий та сумісний цифровий протокол. В даний час DALI складається з набору команд на і з баластів у визначеній структурі даних та заданих електричних характеристиках. Як відкритий стандарт (NEMA 243-2004), DALI підтримується п'ятьма основними виробниками електронних баластів США та зростаючою кількістю виробників контролів, які пропонують продукти, сумісні з DALI. Переваги DALI включають:

  • Справжня взаємозамінність через баласти та елементи керування Це призводить до зниження витрат, забезпечення доступності в майбутньому та дозволяє дизайнеру системи вибирати функції продукту від одного виробника та поєднувати їх з продуктами інших виробників.

  • Стандартизована продуктивність баласту DALI забезпечує постійне погіршення продуктивності у всіх затемнених баластних панелях, незалежно від типу або виробника, наразі недосяжними за допомогою аналогових технологій затемнення, таких як 0-10 В постійного струму.

Вивчаючи, чи слід використовувати DALI для установки флуоресцентного затемнення, спочатку слід оцінити переваги та недоліки цифрового керування, а потім зважити плюси і мінуси DALI як протоколу зв'язку, який дає змогу цифровим компонентам спілкуватися один з одним. Як відправна точка, важливо визначити, який ступінь гнучкості ви шукаєте в стратегії керування освітленням.