Головна > Новини > Зміст

Вулиця світлодіодні 6 необхідних елементів

Feb 14, 2017

(1) енергозбереження з низьким поточного характеристика високою яскравістю. Як Світлодіодних ламп використання Світлодіодних вогнів повинен мати низької напруги, струму, Висока яскравість функцій, гарантувати, що при його правильному використанні, високою ефективністю та енергозбереження.

(2) нова зелене світло, відблиски світлодіодні холодне світло джерело виділяє не шкідливих речовин в thesmall, ні випромінювання використовується. Світлодіодні екологічно краще, ні ультрафіолетового й інфрачервоного світла в спектру та утилізації відходів, вільних від забруднення ртуті безпечні торкатися, є типовим для зеленого освітлення.

(3) довге життя. Світлодіодні вуличний освітлення зв'язку з продовження використання, коли заміна є також більше проблем потребувати обсяг заміну, так приходять коли вибирають, багато часу, lifeare також важливими чинниками.

(4) освітлення структуру. Світлодіодне освітлення буде революціонізувати освітлення структур, відповідно до вимог різних, структура Світлодіодна лампа в умовах підвищеної початковий яскравість, рідкісноземельних знову після більшою яскравістю, покращена оптичні лінзи, його яскравість зросла знову. Світлодіодні виготовляється з епоксидної Інкапсулірованний твердого джерела світла, її структура не легко пошкоджених частин, наприклад, glassbulb нитки, є міцну структуру і таким чином може витримати шок, без beingdamaged.

(5) колір чистого, світла і кольору. Як лампи використання Світлодіодних вогнів має світло колір прості, не вимагає, що занадто багато шуму при збереженні освітлення також потреб для забезпечення безпеки дорожнього руху.

(6) безпеки. Використання низької напруги driven світлодіодні джерела світла, світло стабільності, ні забруднення, nostrobe 50 Гц змінного струму живлення, немає УФ b довжинах хвиль, колір рендеринга індекс ра майже 100 5000 К колірної температури, колір температура 5500K найближчий до холодної НД джерело світла є повільному вогні теплового випромінювання і точний контроль світло- та beamangle, світлого кольору і м'які, відблиски, вільних і Меркурія може завдати шкоди світлодіодні вулиці lightsubstance такі як натрій.