Головна > Новини > Зміст

Світлодіодні хвилі Vs. Колір світлодіода

May 23, 2019

Що таке довжина хвилі?

Довжина хвилі використовується для диференціації кольорових, УФ та ІЧ-світлодіодів, але не білих світлодіодів. Довжина хвилі світлодіода визначається напівпровідниковим матеріалом, що використовується в ньому. При виборі світлодіода значення довжини хвилі дасть вам уявлення про колір світла, який він випромінює.

Вибір кольору світлодіода

Кольорові описи іноді можуть вводити в оману, особливо коли нові кольори розвиваються. Вони часто мають цікаві назви, такі як "рожево-блакитний" (це просто фіолетовий?). Іншою проблемою може бути, після замовлення помаранчевих світлодіодів для індикаторів панелі, ви підсвічуєте її і вона виглядає червоною. Це пояснюється тим, що світлодіод має більш високу довжину хвилі, можливо, близько 625 нм. Таємниця часто полягає в термінології, такі як "True", "Deep" і "Hyper", але це не завжди найкраще. Візьміть значення довжини хвилі, наведене в нанометрах (нм), і порівняйте його з діаграмою кольорів:

назва

Довжина хвилі розповість вам колір світлодіодного світла, але я все одно візьму підхід «спробуйте, перш ніж купувати». Ніколи не продовжуйте масове виробництво, перш ніж побачите, як вона виглядає особисто. Уявіть, що це як розпис кімнати, ви завжди намагаєтеся спочатку взяти зразок, оскільки навіть навколишнє середовище, в якому він знаходиться, може змінити те, як він буде виглядати.

Лінзи - тоновані або прозорі?

Іншим фактором, який слід враховувати, є колір світлодіодного пакета або лінзи. Сині світлодіоди можуть мати або синхронізовану лінзу, або безбарвну лінзу. Одним з головних міркувань тут є те, як ви хочете, щоб світлодіод з'являвся, коли він вимкнений. Світлодіоди для поверхневого монтажу часто мають білий пакет; однак, деякі з них мають чорний пакет, який забезпечує більш високу контрастність увімкнення / вимкнення, відмінно підходить для використання в дисплеях.

Білі світлодіоди

Як згадувалося раніше, білі світлодіоди не можуть бути диференційовані за довжиною хвилі. Вони виглядають «холодними», «нейтральними» або «теплими» білими через їх кольорову температуру, виміряну в кельвінах (K).

Ось фотографії різних кольорових температур наших продуктів:

2200K E40 Світлодіодний ліхтар для вуличного освітлення

2200K світлодіодний вуличний ліхтар

3000К світлодіодні лампи кукурудзи

3000K IP65 LED кукурудзяна лампа

4000K світлодіодні кукурудзяні лампи

4000K світлодіодні кукурудзяні лампи

5000K світлодіодний лінійний високий світловий відсік

5000K світлодіодний лінійний високий світловий відсік

Світлодіодний лінійний світлодіодний ліхтар 6000K

Лінійний світлодіодний ліхтар 6000K