Головна > Новини > Зміст

Основи освітлення: життєвий цикл - амортизація просвіту, L70, TM-21, LM-80, LM-40 та інші незрозумілі, але корисні умови.

Dec 15, 2017

Однією з найбільших переваг енергозберігаючої модернізації освітлення є збільшення тривалості життя. Нинішнє покоління світлодіодних та люмінесцентних освітлювальних приладів має набагато більше тривалість життя, ніж світильники, доступні всього кілька років тому. Фактично, для деяких підприємств економія коштів на технічне обслуговування може бути ще більш ціновою, ніж економія енергії на модернізації.

Однак, якщо ви хочете зробити розумний вибір про освітлення, яке ви використовуєте у модернізації високого затоку , вам слід зрозуміти, що ми насправді маємо на увазі, коли ми говоримо про термін служби світильника.

Отримання диммера з амортизацією просвіту

Перший принцип, який ми повинні розуміти, - це те, що кожен джерело світла з часом зменшується. Ми маємо на увазі це затемнення, як девальвація просвіту.

Коли ввімкнеться перший, джерело світла буде найяскравішим. Ми називаємо це "початковими люменами" джерела світла. Наприкінці номінального терміну експлуатації джерело світла буде найнижчим, який ми називаємо "кінцем життя" або світильниками EOL. Різниця між початковою і кінцевою яскравістю приладу називається "підтримкою просвітлення". Якщо прилад мав підтримку просвітності 50%, це означало, що він втратив половину його яскравості протягом його номінального терміну служби. Якщо б його вміст світла був на 90%, це означало, що воно втратило лише 1/10 його яскравості протягом номінального терміну служби.

Різні технології освітлення мають різні рівні деформації просвіту. Наприклад, старі металеві галогенні світильники, як правило, мають оцінку підтримки просвіту від 50 до 70%. Найновіші енергоефективні світлодіодні та люмінесцентні лампи залишаються яскравими набагато довше, і вони мають значно більше тривалість життя.

LED проти традиційних життєвих циклів

Традиційно, світильником (що люди, що не входять у галузь освітлення, називають лампою) є першим джерелом провалу. Так само, як лампи розжарювання в домашніх умовах, що спалюються через рік або два, в комерційних та промислових світильниках HID та люмінесцентних лампах світиться лампа після певного періоду часу. Таким чином, при HID, люмінесцентному та більшості інших світильників термін служби джерела світла визначається як тривалість часу, який, як очікується, повинен сприймати 50% ламп у великій групі для випалення.

Це означає, що, якщо ви встановили 100 HID високих бухт, їх прогнозована тривалість життя буде, як довго ви очікуєте, що це займе 50, щоб вийти.

Назва цього методу оцінки - LM-40 або, більш конкретно, "Світлотехнічне товариство Північноамериканського офісу, затвердженого методом життєдіяльності люмінесцентних ламп, IESNA LM-40-01".

Проблема в тому, що вона не працює для світлодіодного освітлення. Це тому, що світлодіодне освітлення не "не відстає" так само, як і інші технології освітлення. Замість того, щоб виходити, як традиційний джерело світла, світлодіоди з часом просто зменшуються та зменшуються. Насправді, цілком імовірно, що інші частини світлої арматури вийдуть з ладу, поки світлодіодний потік повністю не вийде.

Таким чином, спільнота освітлення розробила стандарти якості живлення для світлодіодів, виходячи із того, скільки часу потрібно для джерела світла, щоб вони були меншими за доступні рівні освітлення. Використовувані рівні освітлення можна визначити як L90, L80 або L70 - точку, в якій прилад має затемнений до 90%, 80% або 70% від вихідного випуску.

IESNA розробила два стандарти, які використовуються для оцінки тривалості життя світлодіодних джерел світла. LM-80 - це стандарт для вимірювання витрати просвітлення та амортизації світлодіодів. TM-21 приймає дані LM-80 джерела світлодіодного джерела світла, і використовує ретельні, повні алгоритми для прогнозування тривалості живлення.

Варто відзначити, що існують два різних типи оцінок "ТМ-21", "зареєстровані" та "розраховані". Не заглиблюючись у технічні подробиці, корисно зрозуміти, що "повідомляється" термін служби ТМ-21 зазвичай є більш консервативним, ніж "розрахований" термін служби ТМ-21.

Зазначені значення ТМ-21 мають верхню межу в 6 разів більше годин тестування LM-80. Тому, якщо світлодіодний мікросхема перевіряється на 6000 годин, максимальна тривалість експлуатації TM-21 складає 36 000 годин. Якщо чіп було протестовано на 10 000 годин, його макс повідомляв, що ТМ-21 складе 60 000 годин.

Розрахунковий термін служби ТМ-21 є кінцевим результатом алгоритму, який розраховується за даними LM-80, але не обмежується часом тестування чіпа.

Тривалість життя TM-21 стала стандартом у галузі, і саме тому на нарізаних аркушах [P2] сказано, що такі речі, як "повідомили, що L70 понад 60 000 обчислено на 153 000 годин на TM-21". Ми хотіли б представити як розрахункові, так і розраховані тривалість життя TM-21, щоб наші клієнти могли отримати всю картину.

Реальні світові відмінності у життєвих циклах

Тепер, коли ви розумієте, як оцінюються різні технологічні ресурси, давайте поговоримо трохи про те, що ці відмінності означають у реальному світі.

Коли традиційний джерело світла досягає кінця свого життєвого циклу, воно виходить з ладу. Цілком Світло більше не прийде. Коли світлодіодне джерело світла досягає кінця свого терміну служби, воно все одно продовжується, але воно зменшується, ніж має бути.

Є і переваги для обох.

Коли потрібно замінити світлодіодне джерело світла, це не є очевидним. Оскільки амортизація просвіту відбувається поступово з часом, ніхто не збирається піти в будівлю один день і помітити, що вогні значно зменшуються, ніж це було на п'ять років тому. Але неадекватні рівні освітлення можуть бути небезпечними, тому важливо проявляти активність у плануванні освітлення за допомогою світлодіодних світильників.

З HID вогнями, це очевидно коли прилад повинен бути relamped, тому, що це не ввімкнеться. Недоліком є ​​те, що світильники, які зовсім відсутні, можуть бути ще більш небезпечними та помітними, ніж тумблені світильники.

Люмінесцентні лампи дещо відрізняються від HID або світлодіодів. Вони використовують той самий метод, що і лампи HID, щоб визначити тривалість їх служби, але, на відміну від ламп HID, більшість люмінесцентних світильників мають вбудовану надмірність. Це надлишок випускається у вигляді декількох люмінесцентних ламп у єдиному корпусі. З люмінесцентним люмінесцентним лампою із 4-літровим або 8-літровим лампами, навіть якщо 50% ламп не вийшли з ладу в кінці їх номінальної тривалості життя, у вас залишиться 2 або 4 світильників світильника. Подібно HID, легко визначити, коли люмінесцентний пристрій потрібно змінити, але, як світлодіодне освітлення, ви не залишитесь повністю в темряві, коли ви досягнете кінця номінального терміну служби люмінесцентних приладів.

Завдяки флуоресцентній або світлодіодній технології важливо планувати і виконувати своє обслуговування освітлення активно. Незважаючи на те, що сучасні енергозберігаючі освітлювальні ресурси можуть тривати довгі роки, планування на початку процесу може допомогти вам уникнути дорогих головних болів у майбутньому.

Номінальний життєвий цикл проти ваших потреб

Останній важливий момент, про який ми будемо говорити про тривалість життя, полягає в тому, що важливо зрозуміти, що ваші потреби можуть відрізнятись від номінального терміну служби приладдя.

Якщо ви виконуєте модернізацію з люмінесцентним освітленням, запитайте себе, чи буде ваше підприємство добре працювати з 50% ламп у своїх світильниках. Якщо відповідь ні, вам слід планувати зменшити тривалість життя вашої люмінесцентної лампи.

Якщо ви виконуєте модернізацію із світлодіодним освітленням, запитайте себе, чи буде ваш об'єкт в порядку, коли його освітлення буде на 70% від початкової яскравості. Якщо відповідь ні, вам слід планувати обслуговування освітлення перед вами номінального терміну служби світлодіодних лічильників.

Як завжди, найкращий спосіб приймати ці рішення - за допомогою кваліфікованого освітлення. Ми будемо раді допомогти вам знайти її. Зверніться до нас у найближчий час для отримання додаткової інформації