Головна > Новини > Зміст

Щоб дізнатися більше про наших НЛО Світлодіодна висока Bay світла

Nov 27, 2017

Як професійний виробник вирішень промислових світлодіодного освітлення Освітлення Fireflier розробили декількох видів високий бухти світлодіод на світовому ринку з 2010 року. До цих пір у нас єНЛО Світлодіодна висока Bay світлаЛінійний світлодіодні високої Bay світла,Світло площі Світлодіодна висока BayЕ40 Світло Світлодіод високої BayСвітло Світлодіод високої Bay з абажур,і світло плоским Світлодіодна висока Bay. Наші різні типи під керівництвом високого бухти світло може задовольнити більшу частину потреб клієнтів. Ми також допомагаємо клієнтам налаштовувати під проводом високий бухти світло закадрового спеціальне освітлення.

Як найбільш популярних високий бухти лампу на ринку наші "брижі" НЛО високий Bay світлодіодні має багато переваг, ніж інші. Найбільш очевидна перевага полягає в тому, що ми приймемо світлодіодів набагато більше, ніж інші. Наприклад, для Lumileds(Philips) 3030 під керівництвом, ми використовували 336pcs для наших 200W НЛО під керівництвом високого бухти лампа, хоча більшість наших конкурентів використовувати тільки 224pcs. І тест на наших НЛО високий Bay світлодіодні є IK10 у той час як більшість під проводом високий bay є лише IK08. Крім того, ми маємо повний теплової тест для наших НЛО світлодіодні високий бухти світильник зробити вас краще зрозуміти фактичного тепло охолодження якості їх виконанні. Давайте подивимося, нижче тест фото:

temperature test of ufo led high bay

thermal test for ufo led high bay lamp

Так як ми вже згадували наших НЛО високий Bay Сід різні функції, в попередню статтю, натисніть тут, щобПерегляд докладних відомостей. Давайте покласти акцент у цій статті процес виробництва наших НЛО високий Bay світлодіод. Давайте зробимо короткий.

Ми маємо право повний 100% патенту щодо цієї брижах на НЛО високий Bay світлодіод. Це досить зручно для вас, коли ви хочете, щоб налаштувати його, оздоблювальних кольору, надзвичайних моделі, установка, речі, і так далі.

Для вашого посилання нижче представлена на фото цвіль 200W НЛО Світлодіодна висока Bay освітлення:

mould of ufo led high bay light

Тисячі штук НЛО високий Bay Сід арматурі знаходиться в стадії виробництва:

ufo led high bay lights fixture manufactuer

Рада ПХД НЛО Світлодіодна висока Bay світильник готовий:

ufo led high bay light pcb

Наші стандартний тип є з Meanwell блок живлення, який може забезпечити 5 років і до 7 років гарантії максимальну:

meanwell driver for ufo led high bay lamp

Всі наші водії Meanwell поставляються з цього складу:

meanwell driver manufacturer

Після того, як всі матеріали готовий і пройшли наших КК тестування, ми починаємо кінцевих продуктів виробництва:

UFO led high bay light production

Нижче наводиться кінцевих продуктів Асамблеї відео для довідки:

Також у нас є принаймні за 72 години старіння тест для кожного НЛО високий Bay світлодіод:

ufo led high bay lamps aging test

Кожен НЛО високий Bay світлодіодні відмічені етикетки, у тому числі основні фактори: (можна налаштувати етикетки)

ufo led high bay light label

Який колір ви любите?

green ring ufo led high bay light

blue ring ufo led high bay light

Нарешті, є загальні відео для нашихХвильовий НЛО світлодіодні високої Bay, спасибо за ваш дивитися! Якщо ви не зацікавлені в наших НЛО високий Bay світлодіод, будь ласказв'язатися з намиабонадсилання запитуонлайн. Ми раді співпраці з вами!