Головна > Новини > Зміст

Світова вхідна напруга світлодіодів High Bay Light

Aug 31, 2018

Перед замовленням світлодіодів High Bay Light , за винятком колірної температури, потужності, кута світла, є один фактор, який ігнорується більшістю клієнтів - Input Voltage. Навіть сьогодні драйвери LED High Bay Light розроблені з широким діапазоном вхідних сигналів від 100-240 В, є ще деякі області, де потрібна інша напруга. Наприклад, клієнти з Америки запитують AC277V зазвичай, а клієнти з Канади запитають іноді про AC347V або AC480V. Під цією умовою дуже важливо підтвердити вхідну напругу перед замовленням світлодіодних високоякісних ламп. В іншому випадку Лампа високої лави спалахує, якщо драйвер не буде сумісний з вхідною напругою.

Для AC277V, тепер більшість драйверів UFO LED High Bay Light забезпечують діапазон вхідного сигналу AC100-277V або AC90-305V для ринку Північної Америки. На ринку існує кілька брендів водія: Meanwell, Philips, Inventronics, Sosen, Moso. Всі вони забезпечують широкий діапазон вхідного напруги AC90-305V для світлодіодів НЛО High Bay і забезпечується щонайменше 5 років гарантії.

Однак, враховуючи вартість, ви можете попросити драйвера середнього рівня, який ми зазвичай називаємо ним CE драйвер (сертифікований компанією CE). Початкова продуктивність не настільки відрізняється від знаменитого водія. Після довгого періоду часу, скажімо, 2 роки або 3 роки, водій буде мати очевидну різницю. Ви можете знайти це, порівнюючи яскравість вогнів високої бухти. Так звані драйвери СЕ зазвичай забезпечують 3-5 років гарантії.

Ці відомі водії та CE водії можуть задовольнити більшість вимог клієнтів. Проте, існують ще деякі ринки, де вимагають низькоякісну продукцію. Тому несертифіковані драйвери найчастіше використовуються на цих ринках. Більшість з них є неізольованими драйверами і забезпечують лише вузький діапазон вхідної напруги, наприклад AC100-120v або AC200-240V. Ви повинні бути обережні з вхідною напругою, перш ніж робити замовлення. Щоб знизити вартість, деякі постачальники LED High Bay Light навіть забезпечують продукти DOB (Driver on board), які також важко забезпечити.

Що стосується вхідної напруги 347 В або 480 ВЧ LED High Bay Light, це, як правило, запитують клієнти з канадського ринку. Є декілька постачальників драйверів, які забезпечують такі драйвери високої напруги. Найбільш використовуваний бренд - це серія HVG Meanwell. Водій HVG Meanwell забезпечує вхідну напругу AC180-528V та 5 років гарантії. Це також рекомендується нашим заводом, якщо вам потрібен драйвер напруги 347 В або 480 В. Іншим драйвером, який ми також рекомендуємо, це Sosen драйвер, який також забезпечує AC180-528V, а вартість нижча, а якість також висока.

Fireflier Lighting, як фахівець, що спеціалізується на рішеннях світлодіодних заводських освітлювальних приладів, ми використовуємо тільки найвищу якість драйверів для всіх наших LED High Bay Lights. Наша корона НЛО світлодіодна High Bay Light і Ripple UFO Led High Bay Lights приймаються з водієм Meanwell або Sosen. Якщо вам це потрібно за допомогою установки Hook , то драйвер Moso буде прийнятий. Наш Titan UFO LED High Bay Light приймається з драйвером Inventronics. Всі вони мають довгу гарантію на 5 років.

Корона НЛО світлодіодна висока бухта світла:

Вбудований датчик UFO LED High Bay Light

Різноманітна НЛО привела до висхідних вогнів

Смуга-UFO-Led-high-bay-light-120 Вт

Гачок типу Ripple НЛО світлодіодів High Bay Light:

Світлодіодний квадрат 150хт

Титан НЛО LED High Bay Light

300 Вт світлодіодне освітлення High Bay

Висвітлюється НЛО світлодіода High Bay Light з AC347V або AC480V

Двигун Meanwell HVG:

Якщо ви не впевнені, який водій ви повинні використовувати, зв'яжіться з нами для вирішення проблеми! Дякую за читання!