Головна > Новини > Зміст

Ультра-ефективні НЛО світлодіоди High Bay

Aug 16, 2017

Чи думали ви про модернізацію від галогеніду металу, що видобуває електроенергію, чи інше освітлення HID з високим промінням до світлодіодних ліхтарів, але заощадження енергії недостатньо для того, щоб привести вас в дію? Тут ми отримали новини для вас ...

Fireflier тепер спроектовані ультра-ефективні НЛО світлодіоди високих лайнових вогнів, які виробляють 150 люмен на ват. Це означає, що яскравіші ліхтарі мають рівну нижчу потужність, ніж раніше. Наш новітній 100 Вт світлодіодний високошвидкісний підвісний світильник , наприклад, видає достатньо світла (15 000 люмен), щоб замінити галогенідні лампи від 300 Вт до 400 Вт. Це до 75% зниження споживання електроенергії, що робить його найбільш ефективним світлом 100 Вт на ринку.

Наша 200 Вт світлодіодна високоякісна запальна фурнітура видає 30 000 люмен, або достатньо, щоб замінити галогенідні лампи потужністю 700 Вт.

Окрім економії енергії, світлодіодне освітлення підтримує свою яскравість таким чином, що галогеніди металів та інші параметри HID не використовуються. За допомогою металогалогенових ламп ви можете втратити близько 30% світлової яскравості протягом року чи двох. Це трапляється поступово, тому не помічається спосіб вибуху лампи, але воно, тим не менш, спричиняє зіткнення з ураженням ваших співробітників і змушує вашу обличчя зникати.

З іншого боку, підтримка світлодіодних променів ближче до 95%, що означає, що протягом життя лампи ви побачите лише 5% -е зменшення яскравості.