Головна > Новини > Зміст

Що таке світлодіодні лампи для кукурудзи і як ми їх використовуємо?

Aug 19, 2020

led-corn-bulb-2200k

Що таке світлодіодні кукурудзяні ліхтарі?

Кукурудзяні вогні - це світлодіодні лампочки, названі за схожість із качанами кукурудзи. Завдяки довгій формі та світлодіодним чіпам, прикріпленим вертикально до корпусу металевого корпусу, вони нагадують кукурудзу. Однак форма та дизайн, як кукурудза, мають певну мету. Виділяти тепло. Завдяки довгому корпусу та великій площі поверхні, тепло від кожного світлодіодного чіпа має більше місця для розсіювання тепла. Вони можуть не спокійно поєднувати лампочки минулого, але нехай їх поява не заважає: ці світлодіодні лампи видають надзвичайно яскраве світло, використовуючи дуже малу потужність, і працюють у шість разів довше, ніж старі лампочки, до яких ви звикли, що означає набагато менше заміни ламп у вашому майбутньому.

Чому обиратиLEDCorn вогні?

Причин тому багатоСвітлодіодні кукурудзяні ліхтарізараз популярні варіанти зовнішнього освітлення, тому ми розглянемо основні фактори.

  1. Енергоефективний підсилювач GG; Яскравий: Світлодіодні кукурудзяні ліхтарі використовуються як сучасна заміна галогенідних або HPS зовнішніх ліхтарів. Вони можуть замінити 250-400 Вт, використовуючи лише 60-150 Вт. Через те, що їх світловий потік настільки високий, що споживає так мало енергії, вони є фантастичним варіантом зовнішнього освітлення. Особливо для малих, середніх та великих проектів.

  2. Проста установка: Світлодіодні кукурудзяні ліхтарі постачаються з цоколями E39 / E40 та адаптерами E26 / E27. Це означає, що їх можна вкрутити та встановити в будь-який освітлювальний прилад, всередині приміщення або на відкритому повітрі.

  3. Більший термін служби: Порівняно з галогенідом металів та ГЕС, витрати на технічне обслуговування дуже незначні, і вони служать значно довше. Більша тривалість життя світлодіодного кукурудзяного світла робить їх чудовими для проектів вуличного освітлення, оскільки вони можуть виробляти 360-градусне світло протягом багатьох років!

Однією з найбільших переваг кукурудзяного світильника є те, що він дозволяє людям модернізувати свої світильники з низьким відсіком, високим відсіком або зовнішнім освітленням до світлодіодних, не потребуючи при цьому заміни та викидання існуючих світильників. Просто обійдіть баласт кожного приладу і вкрутіть нові енергозберігаючі кукурудзяні ліхтарі - знову ввімкніть живлення і нічого собі.

Застосування світлодіодного кукурудзяного світла, де їх можна використовувати?

Для освітлювальних рішень кращим є світлодіодне кукурудзяне освітлення для будь-якого сценарію, що вимагає високого люмена з широким покриттям. Завдяки своїй структурі та тому, як вони мають світлодіодні чіпи по всьому тілу світла, вони виробляють яскраві широкі покривні промені. Світло від кукурудзяних вогнів зазвичай має температуру 3000K теплого білого, 4000K природного білого, 5000K денного світла або 6000K холодної білої температури. Робимо їх придатними для чіткого бачення назовні вночі або для освітлення території, що потребує освітлення. Широке покриття загального освітлення або яскраве освітлення завдань - два найпоширеніші способи використання світлодіодних кукурудзяних ліхтарів.

Application of IP65 LED Corn Bulb

Що таке вихідний просвіт?

Знаючивихід люменаСвітлодіодного кукурудзяного світла, на який ви дивитесь, важливий при заміні старої лампочки, оскільки ви хочете, щоб нова світлодіодна лампочка була такою ж яскравою або навіть яскравішою, ніж у вас зараз. Зазвичай старі лампочки, наприклад, галогеніди металів, споживають більшу кількість енергії і створюють більший рахунок за електроенергію, при цьому швидко зменшуючи вироблений світло надмірний час. При перетворенні на світлодіодні кукурудзяні ліхтарі ви споживаєте дуже низьку потужність, тому зберігаєте своюелектричні витрати низькі.

Завжди пам’ятайте, що під час перетворення на світлодіодні індикатори порівнюйте ефективність світлодіодного кукурудзяного світла, а не лише потужність та люмен.

Що Fireflier може запропонувати щодо розчину кукурудзяних цибулин?

На даний момент у нас є два рішення, одне -Світлодіодна кукурудзяна лампа IP64з діапазоном потужності від 27 Вт до 120 Вт (130LPW), а інший -Світлодіодна кукурудзяна лампа IP65з діапазоном потужності від 10 Вт до 200 Вт (125LPW). Клієнти можуть вибрати один із них, виходячи з їх фактичного попиту.

non flickering LED Corn bulb 80W


Що вони оцінюють, і чи є гарантія?

Світлодіодні кукурудзяні світильники FIREFLIER призначені для використання у повністю закритих світильниках, а також у відкритих світильниках завдяки їхньому рейтингу IP. Наявність світлодіодного кукурудзяного світла з рейтингом IP64 / IP65 говорить вам, що воно може підтримувати пил, комах та непряму воду, однак воно не може безпосередньо контактувати з цими елементами. У більшості застосувань світильники, в яких знаходиться кукурудзяне світло, призначені для захисту цибулини і не мають проблем, але завжди є альтернативні продукти, якщо ви не можете уникнути контакту з водою, просто запитайте!

Таким чином, ми підходимо до гарантії виробника, яку пропонують найнадійніші компанії, і без проблем відстаємо. FIREFLIER пропонує5-річна необмежена гарантіяна всіх своїх світлодіодних кукурудзяних лампах і маютьбезпроблемний процес. Якщо у вас виникнуть проблеми з одним із продуктів FIREFLIER, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, оскільки наша команда гарантій тут для допомоги!

Запитання чи коментарі? Ми завжди маємо відкриті вуха для будь-яких нових пропозицій та пропозицій, оскільки ми любимо вчитися у інших та ділитися знаннями. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати безкоштовну пропозицію щодо будь-якого проекту, або просто для того, щоб внести певні вказівки, 86-130-8886-9086 абоinfo@fireflier.com.