Головна > Новини > Зміст

Що потрібно для заміни галогеніду металу потужністю 400 Вт?

Aug 19, 2020

400W-MHL-replacement

Вам коли-небудь потрібна була заміна галогенідного світлодіоду на 400 Вт? Один із наших останніх клієнтів. Клієнт зв’язався з нами, щоб отримати пораду щодо того, як використовувати високі відсіки зі світлодіодами для заміни високих відсіків металогідних металів на 400 Вт на транспортному складі 100 ′ x 200 ′. Поточне освітлення замовника було старе, і багато світильників не працювали. Клієнт зв’язався з нами, щоб придбати нове освітлення, яке було б більш ефективним, ніж їх попередні світильники. Освітлювач Fireflier зміг втрутитися, надати фотометричні дані та надати замовнику нові світлодіодні прилади за нижчою вартістю та вищим рівнем ефективності, ніж раніше. Читайте далі, щоб дізнатись, як ми це зробили!

Проблеми з галогенідами металу потужністю 400 Вт

Замовник мав численні проблеми з його поточними 400-галогенідними світильниками.

Однією з найбільших проблем булапостійний зрив баласту. Кожного разу, коли траплялася несправність баласту, замовник повинен був би викликати електрика, щоб це виправити. Маючи на складі 25 ′ стель, це швидко стало трудомістким та дорогим.

Ще одним важливим питанням буловідсутність ефективності та вартості роботи світильників. Ці ліхтарі витрачали багато електроенергії при колосальних 460 системних ватах на світильник. Що також збільшило ефективність, це короткий проміжок часу, в якому галогеніди металів знецінюються або стають менш яскравими.

Останньою основною проблемою, яка хвилювала замовника, був ризикнепасивний збій.Непасивний збій - це мимовільний вибух, який може статися з галогенідними лампами. На все, що знаходиться поблизу, йде дощ гарячим склом, і ризик цього трапився просто занадто великий, щоб замовник міг його взяти.

Скільки світлодіодів потрібно, щоб замінити галогенід 400 Вт?

Найкраща порада, яку ми можемо дати кожному, - це ніколи не купувати світлодіодні вироби на основі ват. Купуйте його, виходячи з люменів, а потім з’ясуйте, наскільки мало ват ви можете використати, щоб зробити ці люмени.

Що таке просвіт?

Простіше кажучи, це вимірювання світла, яке визначає, скільки світла виробляє певний прилад або лампочка. Це світло, яке ви замінюєте. Світильники виробляють люмен і споживають ват. А всі просвіти в поєднанні забезпечують вимірювання свічки. Коли ми робимо фотометричний розрахунок, ми використовуємо дані, пов’язані з цим приладом або лампочкою. Потім ми вставляємо його у фотометричне програмне забезпечення та обчислюємо ножні свічки для площі. У реальному вираженні світломір дасть вам свічку на місці, де ви стоїте. Наблизьтесь до джерела світла, свічки для ніг піднімуться. Відійдіть, воно впаде. Показання свічки на нозі між 2 приладами - це колективний вихід люмена. Ці 2 світильники розподілені до тієї точки, де ви стоїте.

Чому це важливо? Набагато більше, ніж ви можете подумати. Тому що це має значення при заміні старих систем на нові технології освітлення.

Щоб замінити існуючий прилад (або цілу систему), вам потрібен вихідний просвіт на прилад. Скажімо, ваші галогенідні прилади дають 32000 люменів на 400 Вт лампочки. Отже, замість того, щоб думати: «Мені потрібен світлодіод на 400 Вт, щоб замінити галогенід металу на 400 Вт», вам слід подумати.

"Мені потрібен світлодіод, який може замінити 32000 люмен".

Візьмемо цей приклад 32000 люменів для галогеніду 400 Вт. Це означає, що він видає 80 люмен на ват. У світі освітлення це не так ефективно, світлодіоди наближаються до 200 люменів на ват. Але тут є деякі інші фактори, про які ви повинні знати.

Розуміння початкових люменів та L70

32000 люменів здається яскравим. Галогенідні цибулини мають високий початковий вихід, оскільки вони страждають від швидкого зменшення просвіту. Нерідкі випадки, коли галогенідна лампочка втрачає 50% своїх люменів за період напіврозпаду. Повна тривалість життя галогенідної колби становить 15000 годин. Це означає, що за 7500 годин використання він втратив половину (або 16 000) своїх люменів.

L70 - це термін, за скільки годин працює лампочка при 70% вихідного просвіту. Для галогеніду металу це розраховує на 5000 годин використання.

Ви помітите, що L70 разів для світлодіодів складає 50000 і 100000 годин, а не 5000 годин, як металогалогенні лампи.

LED Life time

Втрата світла через відбиття

Світлодіодне світло є спрямованим, що означає, що все його світло світить там, де гостро. Для його збирання та доставки туди, куди потрібно, йому не потрібен відбивач. Звичайні джерела світла є всенаправленими. Їм потрібні відбивачі, щоб зібрати світло і сфокусувати його там, де це потрібно. Будь-яке відображення просвіту, що перевищує 1 відбиток у рефлекторі, є втратою цього просвіту. У цьому світловідбиваючому процесі ви можете втратити до 30% ефективних люменів.

Якщо металогалогенна лампочка має 32000 початкових люменів, втрати, віднесені на відбиті люмени, зменшують вихід люмена приблизно до 20000 люменів.

METAL HALIDE light vs LED

Якість люменів - CRI

Індекс кольоропередачі (CRI) - найкращий спосіб порівняти якість джерел світла. Чим вища якість світла, тим менша кількість вам потрібна. Зазвичай клієнти повідомляють, що 20 000 люменів світлодіодів виглядає яскравіше, ніж 60 000 люменів інших джерел світла, таких як HPS.


Основна істина полягає в тому, що вам потрібно менше кількості, коли ви маєте вищу якість.

cri LEVELS

Photopic проти Scotopic Lumens - Як ми сприймаємо світло проти того, як світломір вимірює світло.

Фотопічні просвіти - це просвіти, виявлені приладом, наприклад, камерою або світломіром. Він вловлює всі джерела світла, які ми не можемо побачити, як УФ та ІЧ. Скотопічні просвіти - це просвіти, виявлені людським оком. Це те, як ми як люди сприймаємо світло.

Світлодіод виробляє світло в межах цього спектра, що означає, що світло, яке сприймається світлодіодом, є тим світлом, яке ми використовуємо. Рідко можна побачити, що світлодіодне світло створює ІЧ-або УФ-спектри. Ці довжини хвиль невидимі для людей, тому вони не мають для нас значення з точки зору бачення.

Як правило, стоять під одним світлодіодом і одним традиційним джерелом світла. Спочатку прочитайте вимірювання fc за допомогою світломіра обох джерел світла. Потім запитайте людей, які стоять поруч, яке джерело світла, на їх думку, виглядає яскравішим. І нехай той, який виглядає яскравішим, суперечить тому, що говорить нам світломір.

Ми сприймаємо джерела світла та яскравість, які в деяких випадках відрізняються від світломірів.

PHOTOPICS

Перетворення з 400W галогеніду металу на світлодіод

Основним виводом з усього цього є те, що вам потрібно набагато менше світлодіодів, ніж галогенідів металів або HPS люменів.

  • Галогенідні лампочки дуже яскраві з коробки, але не дуже навіть після 6 місяців використання.

  • Світлодіодне світло спрямоване. Світло йде туди, де потрібно. Відсутність втрат через роздуми.

  • Світлодіодне світло - це високоякісне світло. Вам потрібна менша кількість, коли у вас вища якість.

То скільки вам потрібно світлодіодних люменів?

Тільки фотометр може сказати вам, скільки саме вам потрібно. Але протягом майже 10+ років виробництва світлодіодного освітлення наше загальне правило:

  • В приміщенні: від 15000 до 25000 люменів (залежить від застосування та висоти кріплення). Ви знайшли б ці вогні всклад,завод,гімназія,аудиторіяабобасейн.

  • На відкритому повітрі: від 14 000 до 20 000 люменів (залежить від застосування та висоти кріплення)

Шукаючи світлодіод на 400 галогенгалогенний галоген, ви можете знайти світильники, які видають понад 100 output люмен / вата. Якщо ви виберете авторитетну компанію з високоякісною продукцією, ви зможете досягти вищої потужності, ніж 150 люмен / ват. Це дозволяє зменшити споживання потужності на прилад в 2-3 рази, а іноді і в 4 рази. Це заощадить багато енергії при заміні багатьох приладів.

Якщо ви шукаєте заміну колби з високим відсіком, ви можете перевірити нашE40 Світлодіодна лампа з високим відсіком 150 Вт(20000 LM) абоE40 Світлодіодна лампа з високим відсіком 200 Вт(28000LM).

E40 LED High Bay Bulb 200w

Якщо ви шукаєте повну заміну кріплення високого відсіку, ви можете перевірити нашНЛО світлодіодна лампа з високим відсіком 150 Вт(21000LM / 25000LM) абоНЛО світлодіодна лампа з високим відсіком 200 Вт(28000LM / 34000LM).

UFO LED High bay lamp

Якщо ви шукаєте заміну вуличної лампи, ви можете перевірити нашВулична світлодіодна лампа E40 150 Вт(19000 LM).

180° LED Retrofit Bulb 60W

Якщо ви шукаєте повну заміну світильника для вуличного освітлення, ви можете перевірити нашСвітлодіодне вуличне освітлення 150 Вт(21000LM /) абоСвітлодіодне вуличне світло 180W(25000LM).

LED Street Light 180w

Потрібен фотометричний аналіз?

Ви зацікавлені в тому, щоб замінити старі галогенідні відсіки металів новими світлодіодними моделями? Шукаєте заміну галогенідного світлодіоду потужністю 400 Вт? Ви не впевнені, скільки їх придбати та який прилад буде відповідною заміною один на один? Пропонуємо провести фотометричний аналіз. Фотометричний аналіз - це комп’ютеризоване моделювання території, яку потрібно освітлити, виконати з приладами, які виробляє та продає Fireflier Lighting. Потім це моделювання доставляється вам як звіт, який може допомогти вам вибрати освітлення для вашого наступного проекту. Для загальних питань телефонуйте за номером 0086-130-8886-9086 або електронною поштою info@fireflier.com.