Головна > Новини > Зміст

Який тип лампи світлодіодні високої Bay Е40 ви віддаєте перевагу?

Jan 04, 2018

Є кілька типівФари світлодіодні високої Bayна ринку у тому числіНЛО Світлодіодна висока Bay світла, Bell типу світлодіодні високої Bay світло,Лінійний світлодіодні високої Bay світлаЕ40 Лампи світлодіодні високої Bay, і так далі. Цей час, давайте поговоримо про Е40 типу високий Bay світлодіод.

Чому кілька виробників спроектувати Е40 світлодіодні лампи високого Bay?

Є кілька причин. По-перше, світлодіодні лампи високого Bay мають три необхідні частини: світлодіодні чіп, світлодіодні драйвер та охолодження організму. Тому що влада високий Bay світлодіодні зазвичай високої потужності від 50W 1000W, світлодіодні водія і охолодження тіла повинні бути дуже велика й важка вага. А на Е40 на чолі високо бухти лампа вимагає вбудований драйвер і охолодження організму. Що ще гірше, Е40 гвинт бази не можуть нести важкі ваги світильників (Безпека є завжди найважливішим фактором під час наших світлодизайн). По-друге, більшість Е40 високий Bay світлодіодні необхідні для заміни традиційних включаючи ГЕС, HID, метал галогенні світла Світильники, що встановлюються зазвичай в постійним елементом. Це означає, що Е40 Світлодіодна висока Bay світла розмір має бути працездатною в традиційних світильників. Таким чином, існує проблема розмір. По-третє, драйвер для світлодіодні високий Bay є як правило, дуже великий. Однак, Е40 високий Bay світлодіодні потребує невеликий світлодіодні драйвера через обмеженого простору. Більшість виробників не дизайну світлодіодні драйвер себе. Тому за бажанням зробити Е40 Світлодіодна висока Bay лампа, ви повинні розробити відповідний драйвер світлодіодні самостійно.

Fireflier освітлення завжди поставити потреби клієнтів, в першу чергу. Ось чому ми повинні спробувати все можливе дизайн Е40 Світлодіодна висока Bay серії для задоволення вимог наших клієнтів. Тепер у нас є кілька типів Е40 світлодіодні високий Bay лампи, включаючи водонепроникний Е40 високий Bay світлодіод, зменшуючи Е40 високий Bay світлодіод, різних кут променя світла Е40 Світлодіодна висока Bay. У нас наші власні розроблений світлодіодні водія і вентилятор охолоджування з більш 7 років досвіду. Для проблема безпеки кожен з наших лампа розроблені з набагато менший вагу, ніж Е40 база може нести. Ми навіть додати безпеки мотузку для додаткового захисту. Тепер, дозвольте мені представити вам наші Е40 світлодіодні високий Bay серії.

30W 40W 50W E27 морозиво/26 E39/Е40 світлодіодні високої Bay лампаE27 LED High Bay Bulb

Цей тип є з невеликого розміру 80(D) x 149(H) мм дизайн ultra цілком вентилятор охолодження і тільки 380 г ваги. Малий розмір робить його широке застосування.

50w led bulb

Лампа E39/Е40 Світлодіодна висока Bay 50W-350W

Це Е40 високий Bay лампи є 3 пучка кут рішення: 60/90/120 градусів об'єктив. Ця лампа є також з невеликого розміру дизайн, охолодження вентилятор всередині допомогти відвід тепла. Максимальна потужність є 350w, що робить цей світ може бути використаний на висоті до 30meters.

Водонепроникний IP56 лампи світлодіодні високої Bay 80W 100W

waterproof 100W LED Bulb

Такого розміру цибулини дуже схожий на традиційні ГЕС світла. На водонепроникний дизайн робить, вона може бути використана, критий і відкритий.

IP65 LED BULB 100W

IP65 Лампи світлодіодні високої Bay 100W 120W 150W

LED High Bay Bulb 150W

Цей тип є з більший випромінюючої за площею і повністю водонепроникна конструкція. Торгівельний освітлення може досягати до 160lm/w, яка є вище, ніж 95% конкурентів.

IP65 150W LED High Bay Bulb E40

Крім того, Fireflier освітлення просто створені з абсолютно новий вид 150W та 200W Е40 світлодіодні високий Bay лампи яка також може бути встановлена з гачка. Фото є як нижче:

E40 LED High Bay Bulb

Цей тип E39/Е40 світлодіодні лампи високого Bay є 3-х типів, Факультативний лінзи: 60/90/120 градусів. Це 1-10V затемнення і IP56 водонепроникна конструкція. Крім того, датчик мікрохвильовою піччю доступний також за це.

Як професійний виробник високої Bay світлодіод ми тримати проектування нових фари для задоволення вимог різних клієнтів. Якщо ви шукаєте належного Світлодіодний світло високої Bay, будь ласка, не соромтесязв'язатися з нами!