Головна > Новини > Зміст

Чому наші НЛО під керівництвом світла високої Bay є таким популярним?

Sep 07, 2017

Fireflier освітлення є designerandmanufacturer професійного освітлення для промислових світлодіод. Світлодіодні ліхтарі високий Bay є наші найпопулярніші світло на ринку з нашого багатого досвіду в галузі заводу освітлення. Ми зробили тисяч проектів освітлення для наших клієнтів по всьому світу. Для задоволення вимог наших клієнтів, ми розробили різні типи високого бухт, в тому числіЛінійний світлодіодні високої Bay світлаНЛО під керівництвом високого Bay світлаМодуль Світлодіодна висока Bay світла,Е40 Світло Світлодіод високої BayБелл типу світлодіодні високої Bay світла. Крім того, ми розробили різні функції для наших високих bay основі наші потреби клієнтів, таких як надзвичайного, слабкіше, з датчиком, з кронштейном, з різним кольором і так далі.

Цього разу ми хочемо поділитися з вами нашими найпопулярніших Світлодіодна висока Bay світло –НЛО Світлодіодна висока Bay світла, давайте перевіримо, що ми зробили для цього НЛО високий Bay світлодіод.

Унікальний дизайн високий коефіцієнт пропускання світла анти відблисків об'єктив:

Білого або чорного Готово колір не є обов'язковим:

Центр кільце кольору можна налаштувати:

colorful ufo led high bay light

Наші НЛО Світлодіодна висока бухти світло може бути з датчик мікрохвильовою піччю sensorandDaylight:

НЛО високий Bay світлодіодні з кронштейном можуть бути встановлені на стіні або на полюс:

НЛО світлодіодні високої Bay з покриттям для торгового центру або фабрики освітлення:

led-high-bay-light-with-pc-cover

НЛО світлодіодні високої бухти з Е40 базою для пряма заміна звичайних світла:

Крім того, ми розробили також надзвичайних моделі, яскравість моделі 1-10V, 347V і 480V модель вхідної напруги і так далі. Якщо ви зацікавлені, щоб дізнатися більше, будь ласказв'язатися з наминайближчим часом.