Головна > Новини > Зміст

Чому теплі білі світлодіодні ліхтарі краще для нашого оточення

Aug 19, 2020

LED-Street-light-application

Багато людей з подивом дізнаються, що розміщення світлодіодних ліхтарів уздовж вулиць чудово підходить для навколишнього середовища. Для цього є багато причин.

ЧомуСвітлодіодні вуличні ліхтаріє найкращими для нашого довкілля

Серед основних причин, чому ці світлодіодні ліхтарі найкращі для нашого середовища, є:

  • Вони споживають менше енергії, ніж традиційні високоінтенсивні розрядні (HID) вогні

  • Тривають до трьох разів довше, ніж HID-індикатори

  • Зменшити викиди парникових газів

  • Вартість менше, ніж HID лампи для обслуговування

  • Випромінюйте пряме освітлення, щоб менше було порушень світла

Це великі причини, щоб міста почали використовувати ці ліхтарі, але вони також повинні враховувати, що випромінюються різні кольори - не всі з них підходять для зовнішнього освітлення. Наприклад, біле світло, збагачене яскравим синім, спричинятиме проблеми як для людей, так і для дикої природи. Ось чому найкраще підходять теплі кольори.

CCT підкаже, якого відтінку та тону білого очікувати від конкретного вуличного ліхтаря. Вимірюється в Кельвінах (K), що подібне до градусів за Цельсієм. Різні температури за шкалою Кельвіна представляють різні кольори. Наприклад, світло при 2000K-3500K виглядає більш оранжево-жовтим і називається ультра теплим або теплим білим, а при підвищенні температури в Кельвінах колір змінюється на більший "паперовий білий", відомий як природний або нейтральний білий (між 3500K і 5100K ) і, нарешті, у блакитно-білий, відомий як холодний білий (5100K-20000K).

Color-temperature

Міжнародна асоціація темного неба (IDA), група, метою якої є захист нічного неба, рекомендує це робитиСвітлодіодні вуличні ліхтарімають CCT 3000K або менше. Ці вуличні ліхтарі матимуть тепле біле світіння, яке безпечніше для людей та дикої природи. CCT денного світла знаходиться приблизно в 6500K, який виглядає доволі синім. Введення такого типу світла в будинки людей через їхні вікна вночі може придушити вироблення мелатоніну і порушити циркадний ритм. Мелатонін не просто допомагає нам заснути; він має антиоксидантні властивості, підвищує імунну систему та регулює певні гормони. Булонавчанняпоказуючи, що він може навіть допомогти при СРК, а також для профілактики мігрені та раку.

Протягом усього дня світло змінюється від теплого білого кольору на світанку до природного білого, потім до прохолодного білого дня, знову до природного білого і, зрештою, до ультра теплого білого кольору на заході сонця. Наші тіла звикли до цього кругообігу світла. Штучне світло, яке відхиляється від природного циклу освітлення, може скинути наші циркадні ритми. Національний інститут загальних медичних наук стверджує, що "циркадні ритми - це фізичні, психічні та поведінкові зміни, які слідують приблизно за цілодобовим циклом, реагуючи переважно на світло та темряву в середовищі організму".

За матеріалами healthybuildingscience.com “. . . різні типи світла викликають різні фізіологічні ефекти. Синьо-біле світло, подібне до яскравого полуденного світла, пригнічує мелатонін і підвищує серотонін, це світло чудово підходить для активності. Навпаки, червоне / помаранчеве світло викликає мелатонін, готуючись до сну. Якщо все в рівновазі, організм буде виробляти дофамін, серотонін, кортизол та мелатонін у потрібних кількостях у потрібний час доби ”.

На своєму веб-сайті МАР посилається на важливу інформацію віддоповідьпро вплив світлодіодних вуличних ліхтарів на людину та навколишнє середовище. Згідно з цим звітом, дослідження показали, що потрапляння світла з більш високим вмістом вмісту крові перед сном може негативно вплинути на режим сну. Далі йдеться про те, що постійні порушення сну можуть призвести до раку, ожиріння, серцевих захворювань та діабету.

На додаток до можливого впливу на здоров'я, прохолодні білі вуличні ліхтарі можуть збільшити відблиски для людей з обмеженими можливостями. Відблиски інвалідності трапляються, коли блукаюче світло потрапляє в око і впливає на вашу здатність правильно бачити відстань і простір. Відповідно додоповідь, таке трапляється “. . . тому що синє світло більше розсіюється в людському оці ". Хоча це безпосередньо не завдає шкоди чиємусь здоров’ю, відблиски знижують безпеку водія та можуть призвести до дорожньо-транспортних пригод.

Вночі синє світло, яке використовується на відкритому повітрі, також може погіршити екологію. Введення світла з CCT, близьким до денного, суттєво змінює добовий цикл, до якого звикли рослини та тварини. Вони залежать від цього циклу світла і темряви для полювання, розмноження, сну, міграції та захисту. Нічні тварини сильно постраждали від холодного білого світла вночі; МАРзвітівщо, на думку дослідника Крістофера Кіби, “. . . введення штучного світла, мабуть, являє собою найрішучішу зміну, яку люди зробили у своєму середовищі ". Популяції комах зменшуються, оскільки їх приваблює прохолодне біле світло. Вони кружляють під ним до виснаження та смерті. Рослинам, птахам та іншим тваринам потрібні комахи, щоб вижити, тому сам цей факт дуже впливає на нашу екосистему.

Оскільки синє світло має більший діапазон, холодні білі світлодіодні ліхтарі, що використовуються на вулиці вночі, можуть сприяти світловому забрудненню або освітленню неба. Це зменшує видимість зірок і може негативно позначитися на астрономічних дослідженнях. Якщо використовуються холодні білі світлодіодні ліхтарі, їх слід екранувати або спрямовувати прямо вниз, щоб запобігти світловому забрудненню.

Усі факти про холодне біле освітлення чітко показують, чому вогні, що випромінюють цей колір, не слід використовувати у відкритих громадських приміщеннях вночі. Це не означає, що холодно-білі світлодіодні ліхтарі будь-яким чином погані. Вони просто більше підходять для приміщень або приміщень, які не матимуть широкого охоплення, таких як входи в будівлі або завантажувальні доки. Вони також чудово підходять для додатків із вогнями, які не залишатимуться увімкненими протягом усієї ночі, наприклад, для відкритих спортивних стадіонів. Те саме стосується натуральних білих світлодіодних вуличних ліхтарів. Вони є вдосконаленням холодних білих ліхтарів, але все ще краще підходять для подібних застосувань. Теплі білі світлодіодні вуличні ліхтарі та ліхтарі для стоянок - з CCT 3000 КБ або менше - набагато кращий варіант для громадських відкритих майданчиків. Вони випромінюють набагато меншу частину синього світла - що непомітно для ока - і в даний час є найкращими доступними варіантами длявуличне освітлення.