Головна > Новини > Зміст

Чому ми проектуємо 300W 400W 480W UFO LED High Bay Light?

Dec 15, 2017

НЛО LED High Bay Light стає все більш популярним на світовому ринку освітлення завдяки компактному та водонепроникному дизайну, підвищеній ефективності просвітлення, змінній установці та безлічі функцій. Є тисячі виробників, що виробляють світильники НЛО LED High Bay в Китаї. Тим не менш, декілька постачальників LED High Bay розробляють високоякісні НЛО світлодіодні лампи з більш ніж 240 Вт. Майже весь постачальник виробляє тільки UFO LED High Bay Lights від 60 Вт до 240 Вт. Тож тут виникає питання: для більш ніж 15метрів висоти будівель, яку владу ми повинні використовувати? 240W UFO LED High Bay Light, здається, просто задовольняє попит, якщо ми використовуємо для цього кут 60-градусного проміння. Так як щодо набагато більш високих будівель? Наприклад, 20метр, 30метр? Тоді вона повинна бути 300 Вт або вище. Саме тому ми розробили UFO LED High Bay, оснащені 300 Вт 400 Вт і 480 Вт . Звичайно, будівлі (склад, фабрика тощо) вище 15 метрів значно менше на ринку. Це одна з причин того, що деякі постачальники розробляють високоякісні НЛО світлодіоди High Bay Lighting понад 240 Вт. Іншою причиною є те, що охолодження тепла досить складно вирішити за допомогою компактного дизайну та потужних світлодіодів. Але, нарешті, ми це робимо. Як професійний виробник, що спеціалізується на LED High Bay Lights, ми намагаємося максимально відповідати вимогам різних клієнтів.

Так як це виглядає? Нижче наведено фотографію, яку можна поділитися з вами:

300 Вт світлодіодне освітлення High Bay

Ми називаємо це серія Titan серії UFO LED High Bay Light . Потужна конструкція та відмінна продуктивність роблять її досить привабливою на ринку промислового освітлення. Завдяки нашим унікальним дизайном вентиляції заднього виду та патентному ультра тихому вентилятору, Titan UFO LED High Bay Light підтримує хорошу температуру навіть після тривалого часу роботи. Для довідки, нижче наведені наші випробування на температуру для цієї світлодіоди High Bay 400W :

у випробуванні температури сітіуе

З вищезазначеного результату тесту ми можемо виявити, що найвищий рівень не перевищує 70 градусів навіть після 500 хвилин роботи. Він виконує навіть краще, ніж нижня потужність НЛО LED High Bay Light на ринку.

Результат вимірювання температури є приємним. Отже, як щодо ефективності просвітлення для цього потужного світлодіода НЛО High Bay Light?

Ефективність просвітлення 300 Вт призвела до високої швидкості

Ми можемо легко отримати відповідь із вищезазначеного тесту LM79. Це 135лм / Вт. Це означає, що 400 Вт світлодіодів НЛО High Bay Light може досягати 54000 люмен, що цілком достатньо для заміни металу галогенідів 1000 Вт або лампи HPS. Якщо ви шукаєте заміну легкої металоалкільної групи 1000 Вт, ви повинні спробувати це світло!

Ще один фактор, який більшість клієнта буде турбуватися, це водій. Тепер ви можете забути це. Оскільки ми використовуємо високу якість і відомі бренди: Driver Inventronics. У кожному титановому НЛО LED High Bay лампи є два драйвери, які гарантують, що кожен привід працює добре і забезпечує кращу температуру.

Inventronics драйвер тестування

Вищезазначений драйвер показує нам, що термін служби драйвера Inventronics може складати 95 000 годин при 220 В і 80% навантаження при температурі 70 ℃. 95 000 годин означає 11 років !!! Ви все ще турбуєтесь про якість драйверів нашого Titan UFO LED High Bay Light ?

В цілому Fireflier Lighting завжди поставив якість в першу чергу. Ви будете щасливі, співпрацюючи з нами!

400W UFO LED High Bay випробування на старіння